PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609342}

Król Skorpion 3: Odkupienie

The Scorpion King 3: Battle for Redemption
4,5 6 058
ocen
4,5 10 1 6058
Król Skorpion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Król Skorpion 3: Odkupienie

Komedia

ocenił(a) film na 6

Duzo nie brakło a tworca udalo by sie zrobic niezla komedie , jedyny film jaki przychodzi mi
do głowy gdzie sa elementy historyczne i jest humor to goscie goscie :D Uwazam ze
scenarzysta powinnien bardziej pojsc w tym kierunku

ocenił(a) film na 4
ADR13

Popieran. Momentami wystarczył jeden komentarz i wszyscy pękali ze śmiechu. Film mógłby być świetną komedią i w zasadzie jest niezłą.

ADR13

Fajnie to opisałeś, właśnie zastanawiałem się nad napisaniem komentarza i trafiłem na Twój. Nie ująłbym tego lepiej.
Nie mam czasu ani ochoty odpisywać wszystkim, ale nie zgadzam się z tymi, którzy uważają to za stratę czasu. Ubawiliśmy się z żoną nawet nieźle,
Gdybyś znalazł kiedy czas, to napisz jakiego aktora przedstawia Twój "avatar". Mam wrażenie, że to Niemiec, aczkolwiek wygląda jak Rusek. Gdzieś go już widziałem i wydaje mi się, że w niemieckiej telewizji.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Burmistrz

Dzieki :) hehe nie to nie niemiec ani rusek to 100 % angol z londynu , ten avatar przedstawia scene z ang. filmu Football Factory to raczej mlodziezowy film :) a aktora mozesz kojazyc z bardziej znanego i chyba cenionego Lock, Stock and Two Smoking Barrels czyli Porachunki . Pozdro

ocenił(a) film na 6
Burmistrz

no zapomnialem najwazniejszego , jest to Frank Harper :)

ADR13

Dzięki. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones