PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30591}

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Snow White and the Seven Dwarfs
7,3 49 031
ocen
7,3 10 1 49031
7,0 7
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Szukam od lat filmu fabularnego który zaczyna się tak: kobieta w ciąży (matka Śnieżki), siedzi w oknie zamku, patrzy na padający śnieg i rozczesując włosy zaczyna śpiewać piosenkę (chyba o śniegu). Nie jest to żaden film z tych które pokazuje filmweb po wpisaniu "Śnieżka" czy "królewna Śnieżka". Czy ktoś coś takiego pamięta?

LadybirdM

jeżeli w następnej scenie królowa kaleczy się i krew spada na śnieg, po czym królowa (lub król) mówią coś w stylu: nasze dziecko (córka) będzie miało cerę jak ten śnieg i usta czerwone jak krew... to kiedyś miałam ten film na VHS... laaata temu :) Niestety już nie mam :(

mangosia85

Kurcze! To może być to! Nie pamiętasz tytułu?

ocenił(a) film na 9
LadybirdM

To jest to! Szukam własnie tego samego! To film mojego dziecinstwa... Nie ma go nigdzie. Szukam i szukam. Tez go mialem na VHS kiedys. Ogladalem chyba z milion razy... A teraz tytułu nawet nie pamietam dokladnego...

mangosia85

O ,coś mi to mówi ,ale nie mogę skojarzyć tytułu

ocenił(a) film na 5
diana303

Czy nie chodzi wam przypadkiem o serię ,,Najpiękniejsze baśnie braci Grimm"? Ale nie jestem pewna, bo nikt tam nic nie śpiewa :( Film zaczyna się właśnie od takich słów, jakie przytoczyliście.
http://www.filmweb.pl/film/Kr%C3%B3lewna+%C5%9Anie%C5%BCka-2009-569435

Film ten można z łatwością znaleźć w internecie, np. na chomikuj.

paumar1

Jest to na 100% Snow White: A Tale of Terror. Na yt jest całość w odcinkach.

ravenlea

Nie... To nie Snow White: A Tale of Terror - on zaczyna się porodem królowej. I jest nowszy od tego którego szukam.
Schneewittchen za to, rzeczywiście zaczyna się od tego że królowa rani się w palec itd. ale nie śpiewa i nie czesze włosów :P więc znów nie jest to to o co mi chodzi :(

ocenił(a) film na 5
LadybirdM

Ja chyba szukam tej samej wersji co Ty. Była wydana przez VISION na VHS, Śnieżka miała tam przyjaciela Klausa, prawda?

AnnArgo

A co do wersji, o której ty wspomniałeś/łaś to znajdziesz ją pod tym linkiem. Pozdrawiam!

http://www.youtube.com/watch?v=8gpT8aJxge8

LadybirdM

Czy może tej wersji poszukujesz?

http://www.youtube.com/watch?v=Bh9_UncKFUM

eden121

O MÓJ BOŻE JESTEŚ GENIUSZEM!!! DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ! :D

ocenił(a) film na 9
LadybirdM

nie ma już tego.. ponawiam temat czy ktoś wie gdzie ten film znalezc?

ocenił(a) film na 9
Enemie

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Królewna Śnieżka / Schneewittchen (2009), to niemiecki film i właśnie zaczyna się w ten sposób opisany wyżej. I jest na zalukaj,com :).

eden121

Link nie jest dostępny. Można prosić więcej danych na temat tej bajki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones