PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659015}

Królowie lata

The Kings of Summer
6,7 39 228
ocen
6,7 10 1 39228
6,8 19
ocen krytyków
Królowie lata
powrót do forum filmu Królowie lata

...film był kręcony w Ohio i Północnej Karolinie, poszukując w google gatunku żyjących tam węży
jadowitych napotykam tylko na informacje o różnych gatunkach grzechostników, zaś ten filmowy
grzechotnikiem raczej nie był...Ciekawi mnie to o tyle że większość węży jadowitych, może poza
czarną mambą ucieka przed człowiekiem - ten filmowy atakował....

ocenił(a) film na 6
RogerVerbalKint

a "węże w samolocie" jak byś skomentował?

ocenił(a) film na 6
andr321

bardzo krótko - chała bez polotu, medialnie nakręcona z komputerowymi wężami w tle...Filmik Krolowie lata bardzo mi się podobał - z czystej ciekawości (uwielbiam czytać/oglądać materiały poświęcone jadowitym wężom - Austin Stevens wymiata - vide filmiki na youtube - vs king cobra, black mamba czy giant rattle snake) zadałem pytanie bo nie udało mi się zidentyfikować gatunku węża, zdziwilo mnie też jego zachowanie - większość węży po prostu ucieka przed człowiekiem a nie podąża w ich kierunku....

ocenił(a) film na 6
andr321

Ponawiam pytanie o gatunek węża...

RogerVerbalKint

Mokasyn miedziogłowiec - to ten wąż byl w filmie

ocenił(a) film na 6
rodziu

Dzięki za odpowiedź - ale patrząc po zdjęciach znalezionych w internecie - chyba jednak to nie ten wąż.

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

U Davida Lettermana Nick RObinson powiedział, że miał to być boa, jednak wzięli węża, który nie był jadowity, ale przypominał boa.

ocenił(a) film na 6
Shiloh

Tjaaa...

RogerVerbalKint

jak ja uwielbiam ludzi, którzy od filmów oczekują idealnej kopii rzeczywistości, nawet co do gatunku węża

ocenił(a) film na 6
makoto_kino

film (który nie jest kinem SF/fantasy) ma choć trochę przypominać rzeczywistość, tak by iluzja przezeń wytworzona mogła wpływać na psyche widza...może to była miedzianka tzw. copperhead - O.K. ale ona też nie wykazuje agresji, w przeciwieństwie do czarnej mamby...raczej spieprza przed czlowiekiem, gdzie ją oczy poniosą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones