PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298364}

Królowie nocy

We Own the Night
7,0 31 867
ocen
7,0 10 1 31867
7,0 8
ocen krytyków
Królowie nocy
powrót do forum filmu Królowie nocy

1/10 TRAGEDIA

ocenił(a) film na 2

witam .... ten film opisywano jako filmu na miare inflirtracji i gorączki. Zobaczylem ten film i delikatnie powiedziawszy sie z tym nie zgadzam . Goraczka to klasyka kina a ten słaby filmik nie umywa sie do niego . Strasznie zaluje ze stracilem swoj czas aby go ogladac ..... a wy jak uwazacie ???????

ocenił(a) film na 3
wojtek_paczka

Całkowicie się zgadzam.... Ten film to całkowita katastrofa... Słyszałam o tym filmie, że jest podobno dobry itd... Niestety ta 1h50m były dla mnie prawdziwą męczarnia. Pomyślałam sobie ze może pod koniec się trochę rozkręci czy coś, ale nie... Totalnie nijaki był ten film.

ocenił(a) film na 10
meduzoidalnemycelium

rety kolejne dzieci biorace sie za porzadne filmy, ma cie do swoich malych glowek za daleko na bardziej ambitne filmy wiec poco sie produkujecie z takimi relacjami................................Film jest mistrzowski

jedimindtricks

jedi popieram slowo w slowo...Film rewelka ;)

wojtek_paczka

hahaha ten caly jedi i jego kompan jest śmieszny. Sądzisz że jesteś znawcą porządnego kina a "Królów nocy" za takowe podajesz? Weż pooglądaj naprawdę porządne kino, niekoniecznie to co puszczają w tvnie w "Superkinie" to może będziesz miał jakieś pojęcie ale na razie to gówno wiesz.
Film jest do bólu nędzny i przewidywalny, a baran, którego cytat "Lepszy od Infiltracji" jest na okładce, ma pewnie taki sam gust jak ty.

rewolwerowiec

Heh, nazywanie mnie czyimś kompanem nie za bardzo mi się podoba, ale w pewnym sensie macie rację, bo nieco pośpieszyłem się z oceną i komentarzem do tego filmu...Ale na 6-7/10 spokojnie zasługuje...

ocenił(a) film na 7
rewolwerowiec

widzę że ktoś tu lubi bardzo 'mądre' słowo - 'przewidywalny' wow:o

ocenił(a) film na 10
wojtek_paczka

Całkowicie sie z Tobą nie zgadzam ;/
Film rewelacyjny. To że było malo akcji nie znaczy że od razu dno !!!!

ocenił(a) film na 7
kupa330

Dla mnie to bardziej kino dramtyczne nawet obyczajowe mamy tutaj doch braci jeden dzielny Policjant drugi ktory wchodzi na zła droge ale sie opamientuje i che che byc dobry Podobała i to nawet bardzo scena w desczu i gdy zabili ojca była fenomenalna . Moze troche film nudzi byly rzeczy które mi sie nie podobały ale nie jet zle dla mnie 7/10

ocenił(a) film na 8
wojtek_paczka

ja uważam że film jest świetny. tak to było z ruską mafią w stanach. bardzo realistycznie zrobiony, nie po hollywoodzku. phoenix, duvall - genialni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones