PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298364}

Królowie nocy

We Own the Night
7,0 31 867
ocen
7,0 10 1 31867
7,0 8
ocen krytyków
Królowie nocy
powrót do forum filmu Królowie nocy

Witam,moze i fabuła jest naciągnięta z innych filmów ale nie piszcie ze ten film to dno.Gra aktorska jest Ok,dobre sceny,akcja trzyma napiecie.Kto lubi podobne kino akcji to nie będzie zawiedziony ,a kto szuka jakis pretekstów aby marudzic to niech sobie marudzi bo widocznie nieodpowiedni ludzie ogladają nieodpowiednie dla siebie filmy.Pozdro

ocenił(a) film na 9
Egzekutor

Witam. Swietna rola Joaquina Phoenixa. Pieknie i wyraziscie pokazane sa odczucia(emocje) bohatera, ktory jest w ciężkiej sytuacji. Chodzi mi o to ze w filmie fajnie jest pokazane jak ktos mógłby sie czuc w jego sytuacji (ze bohater jest bardzo ludzki), a nie rambo jakis co nic mu nie jest straszne.

karolw855

Zgadzam się.
Pozwole sobie sklonować część mojego postu z innego tematu odnośnie tego filmu:
"Zadaje sobie pytanie czy Bobby i jego brat Joseph byli mniej utalentowanymi strategami, spryciarzami i cwaniakami czy poprostu ich życie zostało przedstawione w sposób bardziej realistyczny niż życie Jackiego Dinorscio, Johna Dillingera, Franka Lucasa, detektywa Richiego Robertsa i wielu innych sięgając do starszych filmów.
Odnoszę wrażenie, że Ci wszyscy to bohaterowie, ikony, herosi natomiast Bobby i Joseph to zwykli ludzie tacy jak my. Bobbiego ruscy nie całowali i przytulali gdy do nich przyszedł (a raczej go przytargano).
Po tym filmie powiedziałem sobie: "chyba jednak nie zostanę gangsterem".
Film godny oglądnięcia - obowiązkowo dla sympatyków tej tematyki. "

ocenił(a) film na 9
Egzekutor

tez 9/10 i jeszcze raz swietna gra aktorska KTORA DA SIE ODCZUC OGLADAJAC FILM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones