PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298364}

Królowie nocy

We Own the Night
7,0 31 858
ocen
7,0 10 1 31858
7,0 8
ocen krytyków
Królowie nocy
powrót do forum filmu Królowie nocy

Ten film należał w zasadzie do Joaqina Phoenixa. Naprawdę świetna rola. Poza tym jest w filmie kilka naprawdę porządnych scen. Może akcji nie jest tu w nadmiarze, ale to co jest, zrealizowano z głową i pomysłem. Według mnie "Królowie nocy" to naprawdę solidne kino. Jest tu klimat, są aktorzy z prawdziwego zdarzenia, jest pomysł. Jest i parę "ujemnych" drobiazgów, ale w zestawieniu z plusami niema się czym przejmować.

NickError

zgadzam się z przedmówcą że film zawiera kilka porządnych i pomysłowych scen bez których film byłby raczej przeciętny pod tym względem;) dla przykładu- scena samochodowa podczas której ginie ojciec głównego bohatera, nakręcona bardzo realistycznie, bez zbędnych ubarwień i fajerwerków, i ta bezradność kierowcy..., samochód tutaj to tylko kupa rozpędzonego złomu...czułem się jakbym jechał w tym samochodzie na miejscu Joaqina :) scena majstersztyk! ogólnie duży + za muzykę i aktorstwo=>polecam ten film bo ma więcej "plusów" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones