PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298364}

Królowie nocy

We Own the Night
7,0 31 866
ocen
7,0 10 1 31866
7,0 8
ocen krytyków
Królowie nocy
powrót do forum filmu Królowie nocy

Akcja tak strasznie przewidywalna, że aż śmieszy. Plus kilka totalnych naiwności. Gość ma pół rodziny w policji i nikt ze światka przestępczego o tym nie wie... Zabójca przychodzi do niego i przyznaje się, że strzelał do jego brata. Wtedy on cudownie się nawraca i co najlepsze zostaje policjantem w jeden dzień, bez ukończenia szkoły policyjnej! To ostatnie to prawdziwy hit! Gość dostaje blachę, mundur i broń od tak, bo ma brata i ojca w policji. No błagam! A tylko parę przykładów absurdów w tym filmie. No i ten napompowany heroizm na koniec. Jednym słowem niechcący wyszedł im pastiż filmu kryminalnego!

ocenił(a) film na 4
cubic_2

Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z przedmówcą. Ja dałem 5/10, ale po namyśle obniżam do 4/10. Pierwsze kilka minut filmu (seria zdjęć na początku i kilka pierwszych scen) zapowiadały naprawdę solidne kino. Duże oczekiwania - większe rozczarowanie. Dlatego zamiast "OK", film jest dla mnie "poniżej oczekiwań" :/

ocenił(a) film na 3
cubic_2

Zgadzam się z opinią- słabe, naiwne kino. Do tego dawno nie widziałem tak idiotycznej fryzury jak ta którą ma Mark Wahlberg w tym filmie :)

simon127

Dokladnie. Ambitne kino dla debili. I ta fryzura Marka. Zobaczcie filmy z Vin Diesel. To jest to, koko dzambo i do przodu, a nie te smuty z, ktorych my nic nie rozumiemy.

ocenił(a) film na 4
java_ff

Nie wiem czemu ma służyć Twój sarkazm. Filmy nie dzielą się, przynajmniej u mnie, na "ambitne" i "dla debili" tylko na dobre i złe.
Ten film nie jest filmem akcji.
Ten film jest ( moim zdaniem) słabym filmem (dramatem, f. obyczajowym... jak zwał tak zwał) gangsterskim.

ocenił(a) film na 3
voyteckk

Ha myślałem że java ff żartował, jeśli nie to żal mi go:) w którym miejscu ten film jest ambitny..

ocenił(a) film na 3
cubic_2

dołączam sie do opini. tak zacząłem oglądać, patrze fajna obsada bedzie fajny film, a tu taka kicha. chociaż tyle że Eva była to na nią sobie popatrzyłem, ale i tak momentami musiałem przełączać bo nie dawałem rady przy głupszych akcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones