PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298364}

Królowie nocy

We Own the Night
7,0 31 867
ocen
7,0 10 1 31867
7,0 8
ocen krytyków
Królowie nocy
powrót do forum filmu Królowie nocy

Film, zapowiadał się nieźle przez pierwszą połowę? Ale potem to jakaś amerykańska miernota!Joaquin Phoenix zupełnie nie pasował do tej roli, był tak przerysowany, że szkoda gadać! A ten motym, o jego moralnej przemianie zupełnie nie do kupienia i jeszcze to wstapienie do policji, bez ukończenia Akademii, normalnie momentami to była komedia a nie film sensacyjny!!! Jak coś takiego można porównać, do genialnej pod każdym względem INFILTRACJI???

ocenił(a) film na 4
prunelle

infiltracja byla kalka z bodajze japonskiej wersji (moze sie myle) co swiadczy o kondycji amerykanskiego kina

a co do filmu (we own the night) to byl masakrycznie rozwleczony, poskladany z kawalkow ktore do siebie nijak nie pasowaly

ocenił(a) film na 6
Razengoroth

Faktycznie się mylisz - "Inflitracja" to remake chińskiego filmu "Infernal Affairs". Tego drugiego nie widziałem, ale to nie zmienia faktu, że remake może być lepszy od oryginału.

ocenił(a) film na 8
Petrikauer

Nie jest lepszy, trust me......................

ocenił(a) film na 8
Petrikauer

"Infernal Affairs" jest o niebo lepszy od "Infiltracji"...

prunelle

litości człowieku widzialeś Infiltracja przeciesz to totalny gniot aty go przedstawiasz jako genialne dzielo akcji

haslo reklamowe jest poprosu bezsensu

to ze Infiltracja dostala oskara to ze nakrecil ja swietny rezyser i graja w nim nieprzecietni aktorzy nie oznacza ze to dzielo sztuki

użytkownik usunięty
sardynki

Chyba masz coś z garem pisząc że Infiltracja to gniot.To bardzo dobry film.Rozumiem że są różne gusta ale pisząc że to gniot przesadziłeś totalnie.
Tak a propo dałeś Deja Vu 10 czyli arcydzieło-człowieku chyba słońce za bardzo przygrzewa Twoją głowe bo owszem to niezły film ale wstydził bym sie nazwać go arcydzieło tak jak Ty to zrobiłeś.

co do Deja Vu masz racje nie wiem jakim cudem sie to zdazylo, juz naprawiam swoj blad ;)

sardynki

aha... jak mozna sprawdzic kto komu przyznal iles gwiazdek???

użytkownik usunięty
sardynki

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumialem chodzi Ci o ocene filmów jak można zobaczyć u kogoś jak glosował tak?Jeśli o to Ci chodzi to poprostu wchodisz na konto gostka i szukasz linka po lewej stronie głosy filmów ale żeby tak zrobic musisz byc zalogowany zdaje się inaczej chyba nie da rady nie wiem nie sprawdzalem.Po drugie dana osoba musi ocenic jakis film jak tego nie zrobi to nie bedzie tego linku głosy filmów....

użytkownik usunięty

a propo ten link jest w aktywnościach jak bys nie widzial
Jeszcze jedno Eva Mendes jest zaje....ista to chyba przyznasz;)

To nie ulega wątpliwości ;)
PS. Mogę to przyznać mi, że jestem kobietą

użytkownik usunięty
sardynki

Zaskoczyłaś mnie tym stwierdzeniem:)
Czyli Mendes Cie nie interesuje a ja Ci z nia wyjeżdżam heh
Co tam ciekawego podglądałaś w moich filmach?

Ooo...
lubisz sensacyjne??

użytkownik usunięty
sardynki

Gdzie tam sensacyjne wypatrzyłas?....no w sumie można do takich zaliczyc niektóre ale mowiąc dokładniej postanowilem oceniac tylko i wyłącznie filmy z elementami erotyki i motywami gwałtów w wiekszym lub mniejszym zakresie to juz zależy od poszczególnego filmu ale to nie znaczy że z innych gatunków nie oglądam filmów.Chętnie Ci polece jakies najlepsze jeśli lubisz równiez takie filmy bo uwazam sie za eksperta;)

użytkownik usunięty
prunelle

kazdy film jest lepszy od infiltracji

prunelle

Oczywiście, że jest lepszy od przereklamowanej Infiltracji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones