PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298364}

Królowie nocy

We Own the Night
7,0 31 867
ocen
7,0 10 1 31867
7,0 8
ocen krytyków
Królowie nocy
powrót do forum filmu Królowie nocy

1. Akcja umieszczona u schyłku lat 80, muzyka tamtego okresu i charakterystyczny klimat.
2. Bardzo dobre aktorstwo, nawet ze strony Evy Mendes, która wybitną aktorką nie jest, a tutaj pokazała, że jednak potrafi.
3. Poszczególne sceny tworzące klimat napięcia i niepokoju, zwłaszcza wtedy, gdy Bobby jest w tej wytwórni amfetaminy, jego oddech, bicie serca, sprawiają, że nerwy zostają tutaj dosyć nadszarpnięte.
4.Fabuła, która nie irytuje głupotą.

ocenił(a) film na 8
Arahan

Nie bój nic niektórzy też Cię poprą. I naprawdę wspaniale, że film nie skończył się po tej rewelacyjnej scenie (jakby to się zdarzyło w głupim filmie) tylko dociągnął swoją historię do mniej pocieszającego końca. Druga najbardziej nerwowa scena to pościg samochodowy - niesamowicie nakręcona, do tego bez efekciarstwa. Pozdro.

ocenił(a) film na 7
Arahan

To dziwne, ale też porównałem ten film do infiltracji. Mogło być lepiej, trzeba przyznać...ale i tak jest ciekawiej niż u Scorsesego. Eva Mendes, zdecydowanie na plus...za to whalberg koszmarny jak zwykle.Zdjęcia w scenie pościgu niesamowite...

Arahan

Abrahan, ja mam podobne zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones