PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298364}

Królowie nocy

We Own the Night
7,0 31 867
ocen
7,0 10 1 31867
7,0 8
ocen krytyków
Królowie nocy
powrót do forum filmu Królowie nocy

niestety kiepski

użytkownik usunięty

przewidywalny a miejscami nawet śmieszny (rosyjska mafia naiwna jak dziecko!), do tego ciągnie się bez sensu, równie dobrze mógłby się skończyć w połowie...

Zgadzam się!Film poniżej ocziekiwań!Wielkie nazwiska, wielkie rozczarowania!!Fabuła oklepana, nudna,przewidywalna!Sztampowy obraz rosyjskiej mafii (wyjątkowo naiwnej), której boss mówi z amerykańskim akcentem!I jak to w hoolywodzkiej produkcji, rosyjski mafioso musi być brzydkim prostakiem, nosić wąsy i ulizane włosy, zaś amerykański policjant musi być obowiazkowo piękny!Film można zobaczyć dla Duvalla, Pheonixa czy Wahlberga, ale roczarowanie gwarantowane!Jeśli chcecie obejrzeć naprawde dobry film to polecam Wschodnie obietnice!

jedyna rzecz jaka podobała mi sie w filmie.. to wejście E.Mendes w gorsecie i z papierosem .. wizualnie po prostu rewelacja ..
film słaby słaby słaby nic ciekawego..

olak_33

sam jestes mega slaby i te buraczane placki wyzej tez, co nie maja zielonego pojecia o filmach dobrych !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ocenił(a) film na 1
kriters

dokładnie, nic szczególnego, kiepski i nudny niestety...

ocenił(a) film na 6
kacperoo88

Niestety,potwierdzam....polecono mi go,siadlam do ogladania w nadzieji jakis mocniejszych wrazen a tu nic....nie byl nudny,ale taki strasznie oklepany,ogladalam go bez zadnych emocji....nawet nudna komedia romantyczna wiecej emocji wyzwala,a tu nic. A jeszcze ten koniec... Nie wiem co to miało być;)strasznie patetyczne,strasznie sztuczne i naciągane. Szkoda 2h.

ocenił(a) film na 4

Zgadzam się w pełnej rozciągłości, film słabiutki, główny bohater snuje się po ekranie, fabuła dłuży niemiłosiernie, mnóstwo niedociągnięć.
Jedyna dobra scena to pościg w strugach deszczu. Bardzo fajnie zmontowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones