PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298364}

Królowie nocy

We Own the Night
7,0 31 867
ocen
7,0 10 1 31867
7,0 8
ocen krytyków
Królowie nocy
powrót do forum filmu Królowie nocy

To prawda, że najlepszą sceną ze wszystkich w całym filmie jest scena łóżkowa Evy Mendes oraz Joaquina Phoenixa?

ocenił(a) film na 6
maggie_

Chyba chodzi Ci o pierwsze 2 min filmu..?? Niezla jest to scena, lecz nie nazwalbym ja łóżkową:) bardziej pre-łóżkową badz z angielska foreplay -em;).. z fajnym watkiem muzycznym w tle. Mendeska sie tam sama wygina na kanapie a potem dolacza Phoenix.. ogolnie nice.

maggie_

Najlepsza scena to ta w której Bobby i Amanda są konwojowani i zaatakowani. Wszystko dzieje się w rzęsistym deszczu. Super.

ocenił(a) film na 7
maggie_

DOKŁADNIE tak

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

A kolega tamucho77 to za kogo tu robi bo nie bardzo rozumiem? Odpowiadasz na kazdy temat odnośnie tego filmu?! Problem w tym, ze żadna z twoich wypowiedzi nie jest sensowna ani pomocna wiec zachowaj je dla siebie...
Dla mnie bardzo dobry film dlatego daje 8/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

Szacunku trochę, a jak nie to wracaj na onet.pl

ocenił(a) film na 7
tomucho77

Po twoich wypowiedziach można wywnioskować tylko jedno. To, że jesteś prymitywny jak maczuga neandertalczyka (to słowo przeczytaj bardzo powoli, bo pogubisz literki). A ten tekst o "marszczeniu freda" iście podstawówkowy. Człowieku, dorośli ludzie mają kobiety z którymi uprawiają seks. Skoro ty jesteś skazany na własną rękę i wyczekiwanie na sceny łóżkowe w filmach to nie znaczy, że inni też tak mają :p

ocenił(a) film na 9
alano

Jakiś problem masz - najpierw naucz się rozumieć to co napisałem i po co / i do kogo, a jak kaman to pogadamy.

tomucho77

tomucho77 czy ty przypadkiem nie jesteś byłym pracownikiem Donau który mieszka na Chomiczówce ?

ocenił(a) film na 9
Znawca kina

A zgadza się z kim mam przyjemność ?

tomucho77

Wiedziałem,że to ty.Chciałem się tylko upewnić.Jestem Znawcą kina i to musi ci na razie wystarczyć.Potrzymam cię trochę w niepewności...

ocenił(a) film na 9
Znawca kina

A chcesz żebym cię kolego wybebeszył. (maciek ?)

tomucho77

Z tej wypowiedzi a także z innych twoich wypowiedzi na tej stronie wynika,że nic się nie zmieniłeś.W GŁOWIE masz taki sam galimatias jaki miałeś kilka lat temu.Mam nadzieję,że przynajmniej NA GŁOWIE wszystko w porządku i odwiedzasz fryzjera częściej niż raz na pół roku.

ocenił(a) film na 9
Znawca kina

Gadaj kim jesteś ?

tomucho77

Jestem tym, kim wielu być tylko marzy,
Jestem tym, kim wielu się być nie odważy.
Jestem tym, kto z podniesioną głową życia rzeką płynie.
Jestem tym, kim każdy człowiek chce i być powinien.
Chcesz wiedzieć kim jestem?
Jestem zwykłą, jednocześnie niezwykłą osobą.
Tajemnica tkwi w tym, że Jestem po prostu sobą.

ocenił(a) film na 9
Znawca kina

To nara nie zawracaj mi dupy wierszykami.

tomucho77

Jesteś nieokrzesany więc poezji nie lubisz.To normalne.

ocenił(a) film na 9
Znawca kina

Nie zawracaj mi dupy dyrdymałami.

tomucho77

Tomek powiem ci kim jestem ale pod warunkiem,że wytypujesz 3 osoby które o to podejrzewasz i wśród tych trzech osób będę ja .Na pierwszym miejscu podaj osobę którą podejrzewasz najbardziej,na drugim tą którą podejrzewasz mniej i na trzecim tą którą podejrzewasz najmniej.Tylko proszę cię żebyś się zastanowił i nie podawał odpowiedzi na chybił-trafił.Możesz przeanalizować moje wszystkie wypowiedzi na tej stronie a także moje filmy.To chyba powinno ci dużo wyjaśnić.

ocenił(a) film na 9
Znawca kina

Ja tu nie będę się bawił w żadne zgadywanki ty mnie zapytałeś czy jestem tym kim jestem i potwierdziłem, a ty jak chcesz być dalej tajemniczy to nim bądź dalej. A od zgadywanek są teleturnieje.

tomucho77

Wobec tego pozostanę tajemniczy,przynajmniej na jakiś czas.

ocenił(a) film na 7
tomucho77

"a jak kaman to pogadamy" - dzieciak jak nic xD Weź już nic nie pisz, bo tylko się pogrążasz. Tego co napisałeś nie da się zrozumieć, bo jest po prostu głupie. Nie będę z tobą rozmawiał, bo jeszcze sprowadzisz mnie do swojego zacofanego poziomu i pokonasz doświadczeniem xD

ocenił(a) film na 9
alano

Człowieku o co ci biega szukasz zaczepki ? gość utworzył temat o głupiej nazwie scena łóżkowka i kretyńskim wpisie "To prawda, że najlepszą sceną ze wszystkich w całym filmie jest scena łóżkowa Evy Mendes oraz Joaquina Phoenixa?".
Czyli doroślaku też też jesteś zdania że film jest gniotem z jedną ciekawą sceną która odbywa się w wyrku ?
Tak wygląda twoje doświadczenie, znajomość kina, dorosłość ?

ocenił(a) film na 7
tomucho77

Aha, w takim razie zapytam... Co w tym pytaniu jest kretyńskiego? No i co w nazwie tematu jest głupiego? I co do zaczepki, to nie ja jako pierwszy zacząłem wyzywać tutaj ludzi od kretynów i wypisywać do nich chamskich tekstów o "marszczeniu freda", więc się zastanów co piszesz.

ocenił(a) film na 9
alano

A to jest że film w całości jest zajebiaszczy, a nie jak to sobie ten gostek ubzdurał.

ocenił(a) film na 7
tomucho77

A na podstawie czego wydedukowałeś, że twórca tematu twierdzi, że film jest do niczego? Zapytał tylko o najlepsza scene. Albo czytasz w myślach, albo próbujesz się teraz niezdarnie wytłumaczyć...

ocenił(a) film na 9
alano

To chyba coś nie tak z tobą film trzeba samemu obejrzeć a nie oceniać go na podstawie wypowiedzi innych ludzi którzy tu wchodzą

ocenił(a) film na 7
tomucho77

Co? O czym Ty w ogóle teraz napisałeś?! Powiem tylko...WTF!?! xD Gościu, nie piszę już, bo jesteś tak zacofany, że mnie to przeraża :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
tomucho77

no i wyszła twoja prawdziwa natura ćwierćmózgu :D Wyszedłeś na totalnego imbecyla, gratuluje i nara.

tomucho77

Takie zachowanie nie przystoi nawet w internecie.Rozumiem jednak dlaczego tak się zachowujesz.Jesteś wyobcowany dlatego narasta w Tobie frustracja i przez to brak Ci ogłady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones