PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6866}
6,2 339
ocen
6,2 10 1 339
Kraj świata
powrót do forum filmu Kraj świata

duzy klopot z ocena tego filmu,..takie nazwiska ze glowa boli, B.Topa nawet nie jest wymieniony w napisach a gra)..wileu znanych i uznanych wtedy i dzis aktorow i wielu takich ktorych dzisiaj znany)) i uz maialo byc bardzo krytycznie , a tu koncowa sekwencja tego filmu..hm..no i co tu robi korwin mikke?))))

mironi

Korwina nigdy za wiele :)

Young_Brando

No pewnie. Śmiech to zdrowie, więc klauna nigdy za wiele.

kraplak_filmaniak

Co za ignorancja! Takich jak ty powinno się kastrować i ucinać im języki.

Gandalf777

powiedział domniemany zwolennik wolnosci :D

kraplak_filmaniak

W odróżnieniu od ciebie jestem człowiekiem, nie socjalistą.

Gandalf777

jestes zwierzeciem,jak kazdy prawicowiec. I zostaniesz zmiazdzony poprzez sily postepu jak wszystkie podobne do ciebie karły reakcji.

kraplak_filmaniak

uehehe trolling niepospolity... mam nadzieje...

mironi

Właśnie obejrzałem ten film na TVP Kultura i ostartnia scena zrobiła na mnie szczególnie wielkie wrażenie, że aż musiałem spojrzeć na filmwebie, czy JKM osobiście brał w filmie udział, czy tylko ktoś tak dobrze naśladował jego głos (w co wątpię). Wiedząc już, że to on sam we własnej osobie domyślam się, że NAJPRAWDOPODOBNIEJ ta scena ma mówić o tym, że na normalność Polacy jeszcze nie byli (przynajmniej na przełomie lat 80/90) gotowi. Z drugiej strony to może wina samych polityków, bo ci z poczuciem misji mieli jakoś mniej motywacji, niż populiści.

ocenił(a) film na 5
Wiwern

film ciekawy, ale zbytnio udziwniony, żeby dawał do myślenia ... chyba...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones