PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502067}

Krwawe ranczo

Raptor Ranch
2,5 721
ocen
2,5 10 1 721
Krwawe ranczo
powrót do forum filmu Krwawe ranczo

Głupi

ocenił(a) film na 2

Film głupi że aż śmieszny. A najbardziej absurdalnie zachowywał się ten gruby koleś który latał bez sensu i darł mordę , a najlepszy był jak otwierał drzwi z dinozaurami bo myślał ze "Doors" chodzi o zespół więc wypuścił dinozaury. O innych bohaterach nie wspomnę. Film ma ode mnie 2/10.

BDZ64

Haha xD masakra.

ocenił(a) film na 1
BDZ64

Scena seksu hmmmm niezłe sadomaso hahaha

ocenił(a) film na 2
testerka90

A potem dinozaur odgryzł jej głowę. ;p

ocenił(a) film na 3
BDZ64

Dla mnie to wyglądało jakby tam wszyscy byli naćpani, ich zachowanie- kabaret.

ocenił(a) film na 2
tomilo

Montaż też masakryczny, a jego nieudolność najbardziej rozbawiła mnie w momecie, gdy bohaterowie wyskakiwali z kilkumetrowego budynku, już pomijam fakt, że normalnie pewnie by się połamali, ale wyskoczyli z tego budynku, a na kolejnym ujęciu kamery delikatnie upadli na ziemię, jakby po prostu sami skoczyli... Ostatnia scena też rozwalająca :D

ocenił(a) film na 4
Fahrenheit490

również było kilka dziwnie zmontowanych scen w których np. wszyscy z krzykiem uciekają przed dinozaurem a w następnym ujęciu idą wolnym krokiem i gadają

Fahrenheit490

Ten skok z budynku to jakaś masakra, ale mnie rozwaliła scena co te dwie dziewczyny uciekają w tej fabryce, a jedna bierze rower i jedzie :) No skąd kur.wa na takim zadupiu się wziął rower???

ocenił(a) film na 4
bennyhillshow

Hahaha ta scena jest the best. albo ten gostek co w busie był przewroconym zamiast myslec o wlasnym zyciu to on o czapke sie martwil haha

ocenił(a) film na 3
BDZ64

ten film jest epicki xD

ocenił(a) film na 1
baranek609

To prawda ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones