PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6900}

Krytyczna decyzja

Executive Decision
6,5 15 746
ocen
6,5 10 1 15746
Krytyczna decyzja
powrót do forum filmu Krytyczna decyzja

Jeden z najlepszych filmów z Stevem Segalem.

ocenił(a) film na 3
Azad

Co to jest???Hehe to chyba nie oglądałeś jego wczesnych filmów bo to akurat jest troche niezbyt porywający film.Tym bardziej,że rola Stevena nie należy do zbytnio rozbudowanych.Pamiętam,że srodze się zawiodłem,że zagrał tak malutko.Więc tym bardziej to nie może być najlepszy film bo praktycznie jest to rola drugoplanowa i tyle...XD

uczensaibaby

Bystry jesteś:)

ocenił(a) film na 4
Azad

Muszę powiedzieć, że jest to jeden ze śmieśniejszych komentarzy jakie czytałem na FW.
Chyba tylko uśmieszka autor wątku zapomniał.
Gość jako główny bohater, jego zdjęcie na każdej okładce do filmu - a tutaj proszę bardzo.... leciał, leciał i odleciał.
:)

ocenił(a) film na 10
Ogre2000

Ja też jestem fanem Seagala, ale że odleciał na początku filmu, to już powód, żeby go nie obejrzeć do końca? Może zachciało mu się kupę na planie i dlatego szybko zrezygnował. Potem może miał rozstrój żołądka i może dlatego już się później nie pojawił...

ocenił(a) film na 4
trancefan1986

Oczywiście, że nie powód. Być może ten film, szybkim zakończeniem żywota przez Segala, tylko zyskał. :)
Zagrał tam przecież jeszcze Kurt Russell.

Azad

To był cios krytyczny :D :D :D Zgadzam się w pełni z twym zdaniem...

ocenił(a) film na 9
Azad

to się w tym filmie naoglądaliśmy seagala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones