PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91}

Krzyk

Scream
6,8 77 069
ocen
6,8 10 1 77069
7,6 21
ocen krytyków
Krzyk
powrót do forum filmu Krzyk

Krzyk to na pewno jeden z nich. I najlepiej w kinie. O tak. Letni wieczór i ten film, jarałbym się
przez tydzień :)

jasiu15

oj, dokładnie, dokładnie : )

ocenił(a) film na 9
Gangelus

Wydaje mi się, że to jeden z ostatnich horrorów, gdzie było czuć ducha lat 80. Takich już nie robią. Świetny film, widziałem go pewnie ok 10 razy :)

jasiu15

Naznaczony był też w starym stylu. Film HD po staremu, hehe

ocenił(a) film na 9
Gangelus

to wrzucam na listę "do obejrzenia". Rzadko dziś oglądam horrory, bo zrobiłem się względem nich wybredny :)

jasiu15

czekam na opinię. ja mu trochę zawyżyłem ocenę, ale 6,3 jak dla mnie to ciut za mało w porónaniu z dzisiejszymi horrorami ;)

ocenił(a) film na 8
jasiu15

ja miałem wybuchy śmiechu ale pewno sporą rolę odegrał tu fakt że "Straszny Film" obejrzałem przed "Krzykiem".
Znając straszny film na pamięć śmiałem się oglądając krzyk ale głównie z powodu że przypominałem sobie identyczny dialog w SF :D

ocenił(a) film na 10
jasiu15

O tym samym pomyślałem oglądając dzisiaj po raz kolejny. Ech, może jak człowiek na starość demencji dostanie, to się uda xD odpukać! 


Tygodniowy maraton w kinie ze slasherami w ciepłe letnie wieczorki, o człowieku :D

ocenił(a) film na 9
ZiD0

Wszystkie dobre slashery już chyba obejrzane :( a jest ich może z 10 :D

ocenił(a) film na 10
jasiu15

No niestety, a może i stety, bo ile można sobie ryć główkę oglądaniem zarzynanych ludzi? xD
Z ostatnich, co udało mi się obejrzeć, spobodał mi się Śmierć nadejdzie dziś, druga część za bardzo poszła w stronę komedii.
Wszelkie remake'i Halloweenów, Leatherface'ów, Suspirii do mnie nie przemawiają, kompletny szit.
Jak znajdę czas, to może zdecyduję się na obejrzenie sezonu AHS, tego poświęconego slasherom. Poleciłbyś coś jeszcze z nowszych produkcji?

ocenił(a) film na 9
ZiD0

Nowe slashery? Nie jestem na bieżąco :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones