PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108159}

Książę i ja

The Prince & Me
6,3 38 742
oceny
6,3 10 1 38742
6,0 3
oceny krytyków
Książę i ja
powrót do forum filmu Książę i ja

Fajny film, ale z inną aktorką. Ta wypadła koszmarnie. Tragicznie. Poza tym wszystko się udało. Tylko jak mówie nie julia stiles. Takie sa moje odczucia. Chodz lepiej jest jej w dlugich włosach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Karolina_4

Niech sobie fajnie gra, ale mi to wisi, dla mnie nie gra fajna. A co to przestępstwo?????????? Nie wnikam w to co lubisz, bo mnie to naprawdę mało interesuje. A na forum mogę się wypowiadać jak chce, bo dozwolone są słowa krytyki, jak i pochwały. Mi ta aktorka nie pasowała do tego filmu i tyle. A co do mojego DUPSKA,,, nie mieszajmy go do tego, bo ono nie ma z tym nic wspoólnego. OKI????????????? A jeszcze jedno co mój wyglad ma z tym wspólnego, przecież nawet mnie nie znasz.... Trudna jestes!!!!

ocenił(a) film na 10
Justyna

Co? Ja uważam że Julia jak najbardzie pasuje do tej roli. Obejrzyj sobie w takim razie drugą część tego filmu. I zobaczysz w roli Paige inną aktorkę, ktora jest beznaziejna, totalne dno, a te jej miny, aż się patrzec nie chce...totalne beztalencie

anek_3

Anula a masz moze druga czesc tego filmu? tego z inna aktorka? ja wlasnie poszukuje do niego napisow i nie moge znalezc :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones