PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108159}

Książę i ja

The Prince & Me
6,3 38 742
oceny
6,3 10 1 38742
6,0 3
oceny krytyków
Książę i ja
powrót do forum filmu Książę i ja

Ogólnie film ogląda się przyjemnie. Początek był bardzo dobry, najbardziej podobała mi się scena w barze jak Paige tańczyła czyszcząc stoły. Wtedy (i potem zanim poszli "między regały") Eddie wyglądał najsłodziej ;-) . Potem to jak pojechała do danii i dalej to już było strasznie przesadzone, ale w sumie można wytrzymać. Szkoda, że problem Paige (marzenia czy poświęcenie się dla ukochanego) nie został rozwiązany. A może to dobrze...

Czy ktoś zna tytuł tej piosenki, do której ona tańczyła sprzątając??? Please o tytuł.

Dreamerin

HEJ MAM TYTUŁ!!! To "Everybody wants you" by Josh Kelley. Mam prośbę, jeśli ktoś ma tą piosenkę proszę dać znać!

ocenił(a) film na 8
Dreamerin

Przecież "Everybody wants you" to jest całkiem inna piosenka (wiem że leciała na napisach w filmie nie wiem w kórym momencie), ale w tym barze to ona tańczy do "I hope that I don't fall in love with you" Toma Waitsa lub do jakiejś przeróbki tej piosenki śpiewanej przez kogoś innego, ale na pewno nie do "Everybody wants you"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones