PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108159}

Książę i ja

The Prince & Me
6,3 38 737
ocen
6,3 10 1 38737
6,0 3
oceny krytyków
Książę i ja
powrót do forum filmu Książę i ja

uważam, że aktorkę mogli wybrać ładniejszą. :) Wiem, że chodziło o ukazanie zwykłej, szarej dziewczyny, kujonki, ale jednak mogła być chociaż ładna. :D

doyna

chyba cię poje*ało, to właśnie ta aktorka jest przepiękna a szczególnie jej uśmiech i tylko dzięki niej ten film mnie zainteresował bo tak to nie oglądam takich filmów a przynajmniej się staram xD

ocenił(a) film na 10
marcos77

Trochę grzeczniej może, co...? Każdy ma tu prawo to własnej opinii. Kwestia gustu, ja uważam, że nie jest ładna i tyle. Pozdrawiam.

doyna

Dobra trochę może mnie poniosło ale ciekawe jak Ty jesteś ładna? :P

ocenił(a) film na 10
marcos77

Jejku to nie o to chodzi... Nie twierdzę, że jestem gwiazdą filmową, ale owszem, uważam się za osobę ładną. :D Nie jestem jednak aż tak ładna, aby grać w filmie, a tym bardziej, aby grać przyszłą królową. :) Tak, wiem, że królowa nie musi być ładna itp., aczkolwiek skoro ten film jest baaaardzo bajkowy (mam tu na myśli idealną miłość, zwykła dziewczyna poznająca księcia na białym koniu itp. :P) to uważam, że bohaterowie również powinni być wizualnie atrakcyjni. :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
marcos77

A jakie to ma znaczenie w związku z tym, że Julii Stiles nie uważa za ładną?

doyna

Dziewczyna któraś zostaje królowa nie może być szarą i zwykle ...to tylko aktorska oczywiście że nie jest wystarczająco ładna

doyna

Obejrzałam na razie tylko zwiastun i wg mnie aktorka jest całkiem ładna. Może nie jest jakąś wielką pięknością, ale jest wystarczająco ładna. Za to książę niespecjalnie mi się spodobał :( Takie filmy są jednak skierowane głównie do kobiet, więc to one powinny mieć na czym oko zawiesić, a ja tu za bardzo nie mam :/

i_Xa

Julia Stiles w tym filmie jest śliczna a poza tym jest piękną kobietą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones