PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6916}

Książę w Nowym Jorku

Coming to America
6,7 107 462
oceny
6,7 10 1 107462
6,4 18
ocen krytyków
Książę w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Książę w Nowym Jorku

Obowiązkowa pozycja nie tylko dla fanów komedii; świetny klimat lat 80 USA.
Polecam! 8/10

ocenił(a) film na 9
suidakra77

hahaha!! humor jest tu przedni! baaardzo fajny filmik!

ocenił(a) film na 8
suidakra77

Prosta, fajna, taka "zwykła" komedia bez niepotrzebnego udziwniania. Aż miło się to ogląda.

ocenił(a) film na 10
Puszek Fatalista

najlepsze jak król jafi Joher mówi do Akima
raz wiazałem buty uwierz mi to przereklamowane doświadczenie./

ocenił(a) film na 8
konrii_2

szkoda ze dzis brakuje takich "lekkostrawnych" produkcji na niedzielne popoludnie, "Książe.." zawsze kojarzy mi sie z dziecinstwem, pewnie to zawyza jego ocene u mnie, tak czy tak nawet teraz milo mi sie go ogladalo stad odemnie 8/10

ocenił(a) film na 8
sharky86

Kiedyś naliczyłem, że leciał na polsacie chyba z 8 razy w ciągu jakiegoś roku, i przebił Kevina tym wyczynem. Teraz, żal dupe ściska bo nie moge go nigdzie obejrzeć he

adikila

Czy zauwazył ktoś aluzje do "Nieoczekiwanej zmiany miejsc" z '82, gdy Akeem pod koniec filmu rzuca plik banknotów dwóm staruszkom? To byli własnie Randolph i Mortimer którzy zbankrutowali przez spisek głownych bohaterów. Oczywiście w ich postacie wcielili się ci sami aktorzy, co w "NZM". ;)

ocenił(a) film na 10
Crockett

ja zauwazyłem fajne to było tam byli miliarderami a tu pokazali kim sie stali po bankructwie juz nie staneli na nogi ale Akim ich wsparł( fajna taka scena na zarty jak ktos oglądał nieoczekiwana zmiana miejsc 1983 to zrozumie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones