PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32304}
4,0 104
oceny
4,0 10 1 104
Kuen sun
powrót do forum filmu Kuen sun

rec

ocenił(a) film na 4

Slabiutki film z Hong Kongu. Przede wszystkim strasznie nudny i glupi. O fabule nie ma nawet co sie rozpisywac. Zle zagrany (w scenach dramatycznych bylo doskonale widac 'drewniane' aktorstwo). Ze slynna gra ma tyle wspolnego co piernik z wiatrakiem ;) Jedynie to ze tu rowniez sa walki wrecz, oraz postaci posiadaja rozne specjale (strzelaja sie fireballami ze az milo). Ciekawie nakrecone sekwencje walk (mimo iz choreografia szwankuje) troche a'la "The One" z Jetem Li. Szkoda tylko ze jest ich tak malo. Wyczuwalny klimat lekko cyberpunkowy (hehe fajne maja 'komorki' ;) z mnostwem efektow specjalnych. Niestety nie wszystkie sa na wysokim poziomie. Na dalszych planach, pokazujac chocby miasto z lotu ptaka (z powietrznymi taksowkami jak w "5 Elemencie") widac niedorobki spowodowane dosc malym budzetem.
Ja to widzialem pod tytulem "Legend of Tekken".

Grail

Nie widziałem filmu ,ale w obsadzie nie widzę ani jednej postaci z gry... Czyżby w filmie rzeczywiście nie było nikogo znanego z Playstation? W takim razie to troche bez sensu, tym bardziej ,ze piszesz o fireballach czy latajacych taxowkach a w tekkenie niczego takiego przecierz nie ma!!! Mam 3 czesci Tekkena i znam wiekszosc ciosow ,a mimo to nigdy nie widzialem jeszcze fireballa. Poza tym akcja gry rogrywa sie w wspolczesnosci...

Grail

Czego sie spodziewasz? Pisal to Wong Jing.

ocenił(a) film na 1
JFracht

oni sobie zrobili pilota,namco nie chcialo sie zgodzic na to gówno wic zrobili film zeby zarobic troche kasy(bo ma napisane Tekken) a ze Tekken to nie ejst nazwa wlasna a wizerunek Hworanga tez nie jest chroniony prawem to zrobili takiego gniota... ale w tym roku tekken z dobra obsada aktorska i chyba zrobiony porzadnie,czekam a ten usunalem po 15 minutach ogladania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones