PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772}

Las Vegas Parano

Fear and Loathing in Las Vegas
7,5 168 559
ocen
7,5 10 1 168559
6,7 29
ocen krytyków
Las Vegas Parano
powrót do forum filmu Las Vegas Parano

Myślałem, że skoro film nie w moim guście, to nie będę mógł wytrzymać do końca, jednak klimat
tak dziwnie mi się udzielił, że w ostatnich minutach filmu miałem wrażenie, że jestem na mocnych
specyfikach.

ocenił(a) film na 9
Vojtek_83

własnie skończyłam ogladać . też sie czuje jak po jakiś dragach bez kitu , już myślałam że tylko mnie to tak banie zryło xd

ocenił(a) film na 10
Vojtek_83

Ja jak oglądałem to pierwszy raz to byłem na przymusowym detoksie na wyjeździe w Szwabach. Czułem się dobrze porobiony. Drugi raz oglądałem film z kumplem i coś tam sobie zarzuciliśmy, jak poszliśmy potem w miasto to masakra. Kumpel był moim adwokatem, a ja z lenonkami na oczach i kapeluszem na łbie pożyczałem od barmanki nóż żeby wyciągnąć z loży lufkę, do papierosów oczywiście :D To był udany wieczór:)))

ocenił(a) film na 7
Beinn_Naintchiel

haha , to jest to! :D
miałem podobną przygodę, tyle że sam , no i trochę przesadziłem z pewnymi tematami ;)

użytkownik usunięty
Vojtek_83

oj nie tylko ty tak miałeś, nie tylko ty :)

ocenił(a) film na 10
Vojtek_83

Ja czułem się na początku

ocenił(a) film na 10
vince25xx

Pierwszy raz obejrzałam ten film na wycieczce z koleżanką. Po obejrzeniu miałyśmy uczucie jakbyśmy razem z nimi to wszystko ćpały :v

ocenił(a) film na 10
vince25xx

a później mi zeszło

ocenił(a) film na 10
Vojtek_83

Oj nie jesteś sam. :)
Po tym filmie czułem się jak zjarany prosiak. :P

ocenił(a) film na 10
Vojtek_83

Nie nie czułem się naćpany ponieważ byłem naćpany. I tylko w ten sposób można zrozumieć ten film. (weeds)

ocenił(a) film na 8
Cinone

racja racja, stajesz się 3cim głównym bohaterem. Zajebiste przeżycie :)

ocenił(a) film na 10
Cinone

I za każdym razem odkrywa się coś nowego, uwielbiam to oglądać na zbaku :D

ocenił(a) film na 10
KAcpeross

Dokładnie! ;) Oglądam ten film już X razy i nadal wyłapuję coś nowego. Na początku oglądałam 'bez niczego', teraz nie wyobrażam sobie tego filmu bez baki. Całkiem niedawno zrobiliśmy sobie ze znajomymi mały seansik... grupa podzieliła się na palących i na pijących. Ci pijący nic nie mogli zrozumieć, a jeszcze bardziej zdziwieni byli reakcją nas, czyli palących. To był taki kosmos, wszystko potrafiliśmy zrozumieć, widzieliśmy cały sens tego filmu... gdy jednak wróciliśmy na ziemię, nikt nie był w stanie sobie uzmysłowić o co w ogóle chodziło, czarna magia..
Tak więc reasumując... można oglądać na trzeźwo, bo są fajne wrażenia, ale by mogły one być intensywniejsze, to tylko baka ;P

Vojtek_83

Ale o to właśnie miało chodzić, jaki inny film sprawia, że nic nie biorąc czujesz się jak naćpany ?? ten film jak dla mnie jest niepowtarzalny inny niż wszystkie ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones