PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772}

Las Vegas Parano

Fear and Loathing in Las Vegas
7,5 168 603
oceny
7,5 10 1 168603
6,7 29
ocen krytyków
Las Vegas Parano
powrót do forum filmu Las Vegas Parano

Normalnym ludzią nie polecam

ocenił(a) film na 10
stonedfish

a gimbusy są nienormalne ?

użytkownik usunięty
stonedfish

Normalnym "ludzią" hehehe. Czymże jest normalność zatem? Podążaniem za omamionym stadem i łykaniem podsuwanego gówna? Pozdro dla świrów :D

ocenił(a) film na 8

normalność to pojęcie względne :D

ocenił(a) film na 8

pojęcie "normy" jest dobrze zdefiniowane, nie było ejszcze statystyki w gimnazjum???

ocenił(a) film na 8
stonedfish

nie uważałeś na lekcji, że pytasz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
stonedfish

wydaje Ci się, że jesteś "do przodu", ynteligentny i terefere? Nie ma czegoś takiego jak NORMALNOŚĆ. To, że czegoś jest więcej, nie oznacza, że jest to normalne. Racjonalne myślenie jest bardziej nienormalne niż Ci się wydaje. Przemyśl, przemedytuj, rozważ, poddaj w wątpliwość. A przede wszystkim pozwól sobie swobodnie myśleć :) peace

ocenił(a) film na 9

Popatrz na jego ocenę filmu i spocznij.

ocenił(a) film na 8

Nie wydaje mi się, jestem inteligentny. Nie będę cię nawet odsyłał do podręczników, sprawdź sobie w wikipedii pojęcia: norma (matematyka), norma (psychologia) i norma społeczna. Albo odrazu nieracjonalnie skocz pod tramwaj, i niech twój budda/bóg/potwór spaghetti ma cię w opiece. Namaste, ziomeczku

stonedfish

Wiara we własną inteligencję to zaleta szkoda tylko że tak wielu durni ją podziela

ocenił(a) film na 8

muszę cię zmartwić, ale istnieje coś takiego jak 'norma' i jest to większość co bynajmniej nie znaczy, że uważam, że bycie 'w większości jest dobre, pozdro dla nienormalnych tego świata!

użytkownik usunięty
xChouchoux

Norma to tylko ABSTRAKCYJNE pojęcie, ukute przez ludzi. Do tego cholernie subiektywne ;) Dla mnie powszechne znaczenie tego słowa sprowadza się do ślepego powielania wzorców większości. Kiedy zaczynasz myśleć naprawdę samodzielnie, przewartościowujesz swoje życie i dostrzegasz, że żadna norma nie istnieje. Żeby to zobaczyć trzeba oczyścić podświadomość z błędnych i ograniczających wdruków społecznych. Nie ma żadnej normy. Sami ją określamy. Istnieje tylko wyobraźnia

ocenił(a) film na 8

słuchaj studiuję psychologię i uwierz istnieje naukowe pojęcie normy. To twoje spostrzeganie normy jest subiektywne. Ale czy nie uważasz, że twoja norma sprowadza się jednak do psychologicznej normy? sam napisałeś "Dla mnie powszechne znaczenie tego słowa sprowadza się do ślepego powielania wzorców większości". No właśnie czyli sam ją intuicyjnie postrzegasz jako podążanie za większością. Nie negujesz wcale pojęcia normy tylko sam fakt jej bezsensownego istnienia bo nie chcesz być jej częścią, chcesz wyzwolenia z niej.

stonedfish

Normalnym czyli - między innymi niechętnym nowym trendom, niechętni wszystkiemu co inne, wszystkim ,którzy (w ich mniemaniu) różnią się i odstają.
NORMALNI - Niemcy popierali Hitlera, służyli w SS i wypełniali rozkazy,
- w średniowieczu i potem palili na stosie ludzi przeczących ustalonym (jedynym) prawdom,
- biali nie tak dawno znowuż handlowali Murzynami i uważali ich za podludzi
Nie wiem, ale dla mnie na ten przykład określenie "normalność" to jedna z gorszych obelg, gdyż szufladkuje mnie niejako z innymi ludzmi bez inwencji, odwagi i spojrzenia na świat z innej perspektywy.

Co nie znaczy rzecz jasna, iż popieram styl życia bohaterów filmu ! haha
Po prostu mam dość "normalnych" filmów , gdzie główny bohater ratuje świat dokonując cudów zręczności, walcząc i strzelając

Tyle. Pozdrawiam WSZYSTKICH !! :)

miszeeel

A sam film - REWELACJA!!!!!
Niesamowity, absolutnie wyjątkowy , niecodzienny , ze znakomitą muzyką, obsadą (nawet w epizodzikach) i fantastycznymi zdjęciami

ocenił(a) film na 8
miszeeel

przejdzie ci jak skończysz 18 lat

stonedfish

no to mam lepiej niż Ty bowiem będziesz prosty i ograniczony już do końca kolego symp

ocenił(a) film na 9
miszeeel

Pan Skamieniała Rybka zwyczajnie Cię prowokuje, a Ty się niepotrzebnie napinasz.

Tortuga033

Dziękuję za info Drogi Kolego i jestem obowiązany nawet mimo faktu iż sam miałem wątpliwą przyjemność zauważyć iż wątek ten służy lekkiemu rozładowaniu emocji. Dlatego , odnalazlem się w tej konwencji i raczyłem , tu wyjaśnienie, nie napinać się - jak twierdzi mój Przedmówca, lecz jedynie ( wybaczcie ale posłużę się kolokwializmem idealnie wręcz określającym czynność ) "odszczeknąć " , się oponentowi, czym chyba nie wyłamałem się z tutejszych zwyczajów.
Raz jeszcze podziękuję Przedmówcy za tzw. "głos rozsądku" , którego najwidoczniej raził "napięty" użytkownik. Pozwolę sobie jednak mieć nadzieję iż postąpił w ten sposób nie z litości dla mnie lecz aby mnie wesprzeć na duchu !
Dziękuję.
Pozdrawiam WSZYSTKICH rozmówców!

PS. Można było odnieść wrażenie, iż jestem złośliwy i że się tak wyrażę "nabijam się " z Przedmówcy. Otóż jest to złudne wrażenie. Ręczę słowem.

ocenił(a) film na 8
miszeeel

Jezu, weź wyjmij kij z dupy po smutek szerzysz

stonedfish

stonedfish nie dość iż jesteś prowokatorem, złośliwą huj...zą , to na dodatek widzę, że nie wyrosłeś poza słownictwo podwórkowe. Jakoś nie dziwi mnie to wcale ;)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
miszeeel

dostosowuję swój poziom do interlokutora, ot co

nie pozdrawiam

stonedfish

widzisz? chcieć to móc hehe

A ja Pozdrawiam!! i tu jest zasadnicza różnica heh Szanowny Oponencie :)

stonedfish

Ale i tak cieszy mnie fakt , iż nie mam do czynienia ze smarkiem jakimś hehe ;)

Zawsze to jakaś pociecha mieć inteligentnego i wyrobionego Oponenta :)

Pozdrawiam raz jeszczo

Miszka

ocenił(a) film na 8
miszeeel

<puszcza bąka>

ocenił(a) film na 10
Tortuga033

to chyba upalona rybka raczej.. film git. deep dobrze gra bo sie kumplowal z hunterem dobrze. w poszukiwaniu american dream troche inaczej niz to reklamuje amerika

ocenił(a) film na 9
DrGozno

No Hunter mu nawet osobiście łeb ogolił i dał mu swoją kurteczkę.

ocenił(a) film na 8
stonedfish

tak to jest jak się tego filmu nie rozumie ;x

ocenił(a) film na 9
stonedfish

a ten znowu tutaj, dalej działasz na nerwy ludziom, którzy nie mają pojęcia o czym piszesz ale się wykłócają?

ocenił(a) film na 8
falkuu

dalej działam

ocenił(a) film na 9
stonedfish

Kolega ocenił na 8 czyli się podobało. Ćpunem raczej nie jest po akcji z normalnością więc pozostaje gimbus. Pozdrawiam i miłej nauki.

ocenił(a) film na 8
Grotezka

GRATULUJE DEDUKCJI SZERLOKU

ocenił(a) film na 10
stonedfish

Przeczytałem cały temat, nienawidze pseudo inteligentów twojego pokroju którzy tak naprawdę są nic nie wartymi kastratami umysłowymi.

Co do samego filmu to wystrzelałbym chociażby nałogowych palaczy zielska którzy oglądając ten film śmieją sie i mówią "ale bym zarzucił lsd, ale faza"

Uważam sie za normalnego człowieka, uwielbiam Deppa a sam film to świetnie zrealizowana ciekawa komedia z przesłaniem.

ocenił(a) film na 9
StrawberryRose

Hehe a Rybka ma z Was polew.

ocenił(a) film na 10
Tortuga033

a myślisz że mnie to coś obchodzi? nie uznaje czegoś takiego jak trolling
ktoś pierd0li głupoty i chce sprowokować? spoko, i tak wygłaszam swoją opinie na temat gównianych komentarzy

ocenił(a) film na 9
StrawberryRose

Easy, bo Ci żyłka pęknie.

ocenił(a) film na 8
StrawberryRose

Z przesłaniem głębokim jak Balaton i teksty Comy, lol

Ładnie niszę sobie kolega znalazł. Inteligentny dystans gryzie w oczy, bezpretensjonalna zabawa też, co za wyjątkowy płatek śniegu z dżonym dipem w awatarze i batmanem na 10/10 hehe.
Tylko skąd ta niechęć do ludzi. Wszystkich by pod ścianię wysłał. Zapal sobie trawki, przejdą ci te nerwy.

Pozdrawiam tytana intelektu bez opanowanych zasad pisowni łącznie i rozlącznie! No chyba że jeszcze nie było w gimbazie - wtedy zwracam honor.

ocenił(a) film na 10
stonedfish

batman 10/10 oczywiście, nie jesteśmy krytykami, oceniamy filmy na podstawie według własnych spostrzeżeń, jeśli film naprawdę lubie i uważam go za doskonałą wizje komiksu to mam prawo dać mu ta 10

druga sprawa, nie mam dystansu, to internet, mogę mówić co chce nie ryzykując że dostane po pysku (czytaj: mogę kłócić się o każdą drobnostkę która mnie irytuje)

trzecia sprawa: masz mnie, z ortografią u mnie kiepskio, ale nigdy nie powiedziałem że jestem "tytanem intelektu'

ocenił(a) film na 10
StrawberryRose

"na podstawie według własnych" - to tam sobie wybierz jedno bo przez pomyłkę tak napisałem

stonedfish

:) heh...

miszeeel

(..) e :)
Pozdrawiam!

stonedfish

8/10 - o gimbusiarnię nie posądzam.... ćpun? ;)

No chyba, że poniżej 10/10 to ocena negatywna, bo i takie przypadki widziałem...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
stonedfish

Gimbusy - Zdefiniuj to skoro taki cwaniaczek jesteś -_-

Ja Ci powiem co to Gimbus !. Gimbus to taki człowiek jak Ty skoro nie zrozumiał przekazu tego filmu.
W tym tkwi fenomen tego filmu, takie gimbusy go nie załapią, pokazuje co się działo w tamtych czasach, Historia oparta na faktach o
śp. Hunter S. Thompson - Którego grał Depp.

Kto podziela moje zdanie i też uwielbia ten Film to polecam "Dziennik podkrapiany rumem"!!! !!! !!! !!!

NIE MA CO ZWRACAĆ NA GIMBUSA UWAGI!!!

stonedfish

A Ty jesteś gimbusem czy ćpunem skoro dałeś 8? ;)

ocenił(a) film na 8
ptopmark

why not both?

ocenił(a) film na 8
stonedfish

LUDZIĄ hahahha naucz się języka polskiego człowieku a potem się wypowiadaj. Nie ma takiego słowa w języku polskim.
Nauczcie się analfabeci w końcu.
Jestem kobietą (narzędnik)
Przyglądam się kobietom (celownik)

ocenił(a) film na 8
rszyc

nie rozumie co ma twoje bycie kobietą do mojej ortografii ???

stonedfish

ten film stal sie kultowy zanim w ogole ktos wymyslil gimbaze...

stonedfish

Racja, ludzią nie, tylko hardkorą... ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones