PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113172}

Lawendowe wzgórze

Ladies in Lavender
7,0 10 360
ocen
7,0 10 1 10360
Lawendowe wzgórze
powrót do forum filmu Lawendowe wzgórze

Taki chyba o życiu

ocenił(a) film na 7

Zadko widzimy filmy, ktore nie koncza sie nonsensowynym happy-endem. Tu na szczescie nam do oszczedzono, bo gdyby Andrea zakochał sie w Ursuli to bylo by bardzo zle, bardzo! A tak (moim zdaniem, mimo wszystko) pogodny film, na pewno wybitny aktorsko( bardziej niz "Dźżiekuje" udezylo mnie "Przesta!", ktore milo chyba brzmiec "Przestan!"no ale nic). Warto bylo isc do kina, choc czuje nie dosyt i niedokonczenie, ale to moje subiektywne odczucia.

ocenił(a) film na 10
carl_ina

Film super, zgadzam się, ale "rzadko" piszę się przez "rz", więc najpierw naucz się pisać, a później niech Cię razi np. "Przesta".

ocenił(a) film na 7
carl_ina

i "uderzyło" też. Zgadzam się, że ta polszczyzna Daniela Bruhla coś za słabo po polsku brzmiała

ocenił(a) film na 10
renietta

Nie rozumiem Was. Nie potraficie zabić w sobie tej polszczyzny, aktor mówił dobrze po polsku. Wystarczy trochę wyobraźni, a tak błahe sprawy nie będą Wam już przeszkadzać.

ocenił(a) film na 10
larus_mateusz

zgadzm sie w 100 procentach
ja oddzielilem slabą polszczyzne i film dla mnie to arcydzielo

ocenił(a) film na 8
larus_mateusz

Kwestie po polsku w wydaniu Bruhla rozumiałam lepiej niż te po niemiecku w wydaniu Smith i Dench.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones