PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173483}

Leming

Lemming
6,4 1 362
oceny
6,4 10 1 1362
Leming
powrót do forum filmu Leming

Świetny.

ocenił(a) film na 9

Jeden z najlepszych filmów, jakie widziałam ostatnio. Rewelacyjne studium zdrady, rozpaczy plus genialna muzyka.

użytkownik usunięty
zapatrzona_w_slonce

Niesamowity był.

ocenił(a) film na 4
zapatrzona_w_slonce

Wytłumaczcie mi proszę, gdzie w tym fimie dostrzegacie studium zdrady?

Żona nie ukrywa przed mężem, że go zdradza, zostawia go w pustym domu i wybiera noce z kochankiem. Nie ma tu intymności, nie ma tajemniczości, nie ma domyślania, dowiadywania.

użytkownik usunięty
chatiflatt

W rozmowach.

ocenił(a) film na 9

Dokładnie;) W rozmowach, w spojrzeniach i w pragnieniach- u jednego z małżonków nawet niezrealizowanych. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że jest to studium zdrady nie tyle cielesnej (choć oczywiście także), ile emocjonalnej.

użytkownik usunięty
zapatrzona_w_slonce

Właśnie :-)

ocenił(a) film na 4
zapatrzona_w_slonce

Tak ślamazarnych i nieżyciowych zagrań jakie były prezentowane w filmie dawno nie widziałem. Miałem wrażenie, że aktorzy musieli brać po kilka valium przed każdą sceną nawet emocjonującą. Studium to było ale nieudane.

ocenił(a) film na 7
zapatrzona_w_slonce

SPOILER!

Mnie też ten film się podobał. Ale studium zdrady? Chyba nie o to chodziło. Ja odebrałem to tak, że dusza Alice zamieszkała w ciele Bénédicte. Skąd inaczej Bénédicte znałaby szczegóły rozmowy Alaina i Alice? Zresztą Richard też wspomniał o "odrodzeniu" się w nowym ciele. Gdzie tu zdrada zatem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones