PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 92 032
oceny
5,9 10 1 92032
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Co do spojlera można czytać dużo nie zdradzam ale zaznaczyłem żeby nie było.Właśnie wróciłem z kina film mocne 9/10. Zero nudów, masę akcji, różnorodne scenerie to mroczne miasto, to kraina Amazonek, to pod wodą itp. Tak jak było zapowiadane że film będzie udany mogę potwierdzić. Generalnie nawet ktoś kto nie widział innych filmów z tymi bohaterami połapie się o co chodzi ale lepiej jak ktoś zna Wonder Woman oraz widział Batman vs SuperMan wtedy jest to wszytko bardziej klarowne ale nie wymagane. Cóż tu mówić nie żałować kasy tylko uderzać do kina sala była full bo środa więc bilety za pół ceny to raz a na pewno ludzie czekali też na ten film to dwa. Poza tym na grupoonie sa bilety non stop na każdy dzień też w śmiesznej cenie tak że nie pożałujecie każdej złotówki. Dla mnie najlepszy film ostatniego czasu a może i nawet tego roku lepszy od nowego Thora którego również widziałem w kinie.

ocenił(a) film na 6
_Simon

Film mi sie podobal. Na pewno nie jest gorsyz od Avengersow. Aczkolwiek szkoda, ze glowny czarny charakter nie byl bardzej oryginalny. Ciut lepszy montaz tez by sie przydal. Niemniej moge polecic:)

_Simon

Dla mnie tragedia. Mówię to jako fan wizji Snydera z poprzednich jego produkcji DC, Mos i Bvs UE. Współczuję mu, że musiał podpisać się nazwiskiem pod praktycznie nie jego filmem. Whedon na stole montażowym wyciął prawie połowę materiału (po pierwszym montażu film trwał 3h) i zastąpił je swoimi słabymi dokrętkami. Muzyka też nie lepsza, zalatywało Avengersami a nie Justice League. Ale cóż, większości pewnie się spodoba :P

ocenił(a) film na 8
Brzozun

Fabuła nie ma żadnych "szwów" i jest b. spójna. To jest ta historia która tutaj miała być, zdecydowanie.

Brzozun

Mam takie same odczucia. Po obejrzeniu tej "Produkcji" byłem załamany

kacpog123

Starałem się nie mieć oczekiwań, bo po informacjach o ogromnych dokrętkach straciłem nadzieję. Film mnie zaskoczył, bo był gorszy niż sądziłem ;)
Oby Snyderowi dano szansę zmontowania filmu takiego jaki planował z cliffhangerowym zakończeniem bez materiału z dokrętek. Chętnie bym obejrzał jego wersję, nawet jeśli byłaby momentami niespójna.

Brzozun

Dokładnie... To nie jest Snyder, którego znamy... Przykro to stwierdzić, ale DC przegrało, ponieważ odeszło od swoich idei. BvS był kosmicznym kinem, które pokazało, że filmy o superbohaterach mogą być z jajem. Teraz? Niestety, ale wydmuszka. Nie jest to gorsze kino od Avengersów, ale nie o to chyba chodzi. Przecież to co się stało z Batmanem w tym filmie woła o pomstę... Gdzie ta ikra wylewająca się z tego bohatera? Poprzednia wersja gacka była niesamowita, a teraz faszerują nas takim kiczem... Ja tego nie kupuje i mam nadzieje, że Snyder będzie miał jeszcze pole do popisu. Gościu potrafi robić filmy o tej tematyce, ale teraz jest ograniczany i to cholernie boli. Niestety, ale najgorsza odsłona DC ostatnich lat, gorsze jest tylko SS. Mam nadzieje, że WB kiedyś otrzeźwieje i przejrzy na oczy. Wizja Snydera jest piękna, ale dajcie mu działać, bo teraz zaczyna to przypominać Marvela.

ocenił(a) film na 3
bluearmy

A dla mnie wygrała biorąc pod uwagę w jakich okolicznościach było kończony film.Miejmy nadziej ze Snyder w ogóle wróci do zawodu po tym co go spotkało (jestem fanem jego twórczości) WB to nadal studio kierowane przez starą gwardię biorąc to wszystko do kupy jestem szczęśliwy ze zobaczyłem kino na takim poziomie z moimi ulubionymi bohaterami komiksowymi.

ocenił(a) film na 9
_Simon

Film bardzo przypomina mi strazników, ale nie tych z marvela tylko tych z rosji, to na tle fabuły. A co do reszczy. Nie było odczuwać tej sztuczności jaką doznałem w avengersach a film był o wiele bardziej realistyczny od kapitana Ameryki, i muszę to powiedzieć, na prawdę popłakałem się przy scenie Clarka z mamą. I nie mówcie mi że żarty był słabe, usmiałem się chociażby przy minie Flasha jaką zrobił do Supermana, kiedy chciał go zaatakować. I nie mówicie że zmarnowano potencjał.

ocenił(a) film na 3
Galaktix

absolutnie się zgadzam,naszej medialnej młodzieży nawet przez myśl nie przejdzie ze film było realizowany w nie najlepszych okolicznościach a sama tragedia reżysera powinna uciszyć wszystkich malkontentów,jest inaczej ale to juz znak naszych czasów ... brak wrażliwości i wyrozumiałości

ocenił(a) film na 3
_Simon

Zgadzam się,obecnie ludzie wyzbywają się własnego zdanie na rzecz opiniowaniem się zdaniem innych na mediach społecznościowych,słabe to ale również znak szybko zmieniających się czasów.Jak bawiłem się przednio i na Thor ;R i jeszcze lepiej na JL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones