PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 92 060
ocen
5,9 10 1 92060
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Polecam.

użytkownik usunięty

https://www.youtube.com/watch?v=GZIBdhNBnoU
Gościu mówi całą prawdę o tych profanacjach kręconych od 2013 roku.

No kurde, dalej się jaram i czekam. Marvel chyba zaorany, bo DC zbiera sporą kasę na tych filmach ://///// ajć

użytkownik usunięty
jacob_filmweb

Szkoda tylko, że jakość tych filmów to jakaś kpina z komiksów. Wstyd , że Nolan się jeszcze pod tym podpisuje ;/

To nie oznacza, że trzeba jechać od góry do dołu na nadchodzące produkcje. Ja bynajmniej olewam tą kpinę jaka się teraz wyprawia i te cały hejty, bo to robi się już żałosne i męczące. Czekam na te filmy i ludzie, będzie lepiej? Bo jest Geoff Johns a całe WB ma już nauczkę po SS i BvS.

użytkownik usunięty
jacob_filmweb

Po Mos mieli mieć nauczkę, potem po BvS, potem zaś po SS, a teraz będzie, że po WW...

użytkownik usunięty

I tak od filmu do filmu toczy się fala rozpaczy.

Człowieku, zobacz kto majstrował przy scenariuszu do Wonder Woman - może cię olśni. Skoro nie widzisz nadziei dla tego uniwersum, to leć czytać komiksy.

Zobaczyłam. Brunet zafarbowany na blond (błagam, hahahaha) faktycznie ma racje. Tylko słaby dar przekonywania, bo tak samo jak kolega wyżej - jaram się i czekam.


Aha, trzeba iść za trendami, które wymyślają ameby na tym marnym dobytku internetowym, w związku z tym - Marvel zaorane?

użytkownik usunięty
Weos

"Brunet zafarbowany na blond"Co to ma wspólego z wartością tego materiału ? Gościu merytorycznie zniszczył cyrk Snydera, ale snyderbotki jak zwykle nie potrafią się odnieść kompletnie do niczego !!!

ocenił(a) film na 8

TheSakuy, przyznaj że trollujesz tutaj ^_^
Zacznijmy od tego że wielu osobom Mos czy BvS bardzo się podoba, a muzyka świetnie pasuje do stylizowanego na jednego z Hells Angels - Aquamana.. Gdzie tutaj jest jakaś merytoryka ? :p
Acha, a humor z Batmanem był i w BvS, choć trochę inny.. Gościu chyba tam przysnął jak oglądał :p

użytkownik usunięty
Rozgdz

"Zacznijmy od tego że wielu osobom Mos czy BvS " Zaledwie garstce ludzi te profanację odpowiadają, co świadczą petycje o wywalenie Snydera. Jaki humor z batmanem? Ten żart powielany milion razy, o tym, że Bruce nie ma dzieci i żony ?

ocenił(a) film na 8

Biorąc pod uwagę ruch na forach filmów, ilość fanowskich video, itd to gigantyczna jest ta "garstka" ^-^
"Jaki humor z batmanem? Ten żart powielany milion razy, o tym, że Bruce nie ma dzieci i żony ?"
Sceny z Alfredem (i nie tylko było o żonie :p)
"moja stara"
"peleryna" :p
"byłem zajęty"
obudzenie ze "snu"
sceny z przyjęcia i Wonderka
http://www.youtube.com/watch?v=CFgRFOBpMA8
http://www.youtube.com/watch?v=N6DbVMSCyxY

Nadal nie wiem co uważasz za złe w trailerze JL...

użytkownik usunięty
Rozgdz

"moja stara" wysublimowany żart dla odbiorców tych filmów.
Co jest złe, a co jako fan DC tego nie widzisz? Ta próba bycia drugim Avengers, kopia Quicksilvera z X-Men i Batman "śmieszek" co jakby całkowicie zaprzecza tej postaci i jej sensu w Justice League.

ocenił(a) film na 8

To przecież tylko trailer....
Do BvS też by się dało taki zmontować....

http://www.youtube.com/watch?v=fIHH5-HVS9o&t=1s

Wiadomo że Batman musi "wyjść z jaskinii" - musi zebrać drużynę, jest tutaj chyba jedynym gościem z prawdziwym doświadczeniem, musi z nimi normalnie rozmawiać, przewodzić. Diana już w BvS zostaął pokazana jako sporo "luźniejsza" od niego, to ssamo będzie najwyraźniej z Flashem. To nie jest sytuacja do jakiej jest przyzwyczajony - i to będzie naprawdę ciekawe jak to wyjdzie. To że zażartował kilka razy nie oznacza że będzie "śmieszkiem" w całym filmie.
Trailer jest w stylu "zebrania grupki twardzieli do walki" - pod to jest też muza. Taki jest klimat, moim zdaniem - ok (w końcu o to tutaj chodzi).
Scena z Flashem - Flash jest zabawny, ale najwyraźniej "odizolowany" od świata w tej swojej piwnicy (a to że jest zabawny było już zasugerowane w SS...).
Warto zwrócić uwagę na scenę rzutu Batarangiem - Flash robi unik, patrzy na kręcącego się nietoperzyka i nagle rozszerzają mu się oczy i patrzy na Bruce'a - załapuje -"To jest BATMAN!!" . Sięgnięcie po batarang jest pokazane jak decyzja - "ok, wchodzę w to!"
Bardzo fajnie zrobiona scenka.
Jest Aquaman z długimi włosami, dzikim wyglądem, tatuażami i butelką whisky - brakuje mu tylko skórzanej kurtki, Harleya i shotguna.
Moim zdaniem trailer przede wszystkim "ma kopa", fajnie przedstawia dwie nowe postacie . Mi się bardzo spodobał :)

użytkownik usunięty
Rozgdz

Trailery do BvS miały jeszcze większego kopa, a wyszło jak wyszło.

ocenił(a) film na 8

Tu akurat będę złą osobą do zrozumienia bo ja z BvS jestem bardzo zadowolony - dałem ocenę 8,5 (a raczej dałbym jakby była taka możliwość ).

Za to dam tutaj taką uwagę, która mi właśnie przyszła do głowy - zarówno w BvS jak i Suicide Squad są mocne odniesienia do lat 80/90 (zwłaszcza SS). Trailer Justice League też w sumie jest odniesieniem do tamtych filmów - tak jakby - pomijając moce i kostiumy - wygląda to jak klasyczne "zebranie ekipy" w filmie akcji.

ocenił(a) film na 8
Rozgdz

O, tutaj więcej z przyjęcia :
http://www.youtube.com/watch?v=zLTEIaOO8Yo

użytkownik usunięty
Rozgdz

O jezu jakie śmieszne, przeszarżowany Eisenberg opowiada legendy o Zeusie(ojcu Diany), a ona wie, że to bzdury !! Boki zrywać !!

ocenił(a) film na 8

Chodziło mi raczej o obejrzenie się Bruce'a za Dianą i jak się tłumaczył oraz o sytuację -spotyka się dwóch gości na przyjęciu i zaczynają rozmawiać o Batmanie i Supermanie, każdy krytykuje jednego z nich i nie ma pojęcia że ten drugi jest właśnie tym gościem..
A w to wszystko nagle wchodzi niejaki Lex Luthor który o tym wszystkim doskonale wie... :)
Nie mów że to nie jest scena zrobiona z naprawdę niezłym humorem :)

użytkownik usunięty
Rozgdz

Scena zabawna, ale widziałem ją 100 razy w zwiastunach, więc nie robi na mnie większego wrażenia.

Czym on niby ma zniszczyć Snydera, jak on nawet nie wie o jego istnieniu, błagam. Nie jest żadną wyrocznią, żeby go zniszczyć. BOXOFFICE i recenzenci mogą mu tylko dokopać, a nie jakiś dzieciak który prowadzi swój kanał na YouTubie. Jest coś takiego jak mózg - używaj go czasem.

użytkownik usunięty
Weos

Box office i recenzenci już dawno zniszczyli Snydera, teraz robią to tylko dzieciaki z youtube. Smutne prawda?

Filmy zarabiają więcej kasy niż większość innych produkcji od Marvela, smutne prawda?

Jaram się tymi filmami i kocham Snydera, smutne prawda?

Masz jakąś chorą obsesje, ciągle wypisujesz to samo, jakie to DC złe, jaki Snyder zły. Znajdź sobie przyjaciół, zajmij się czym pożytecznym, chyba że faktycznie nie masz innego życia poza internetem i pisaniem ciągłych wypocin o tym samym. SMUTNE, PRAWDA?

użytkownik usunięty
Weos

Smutne to jest to, że takie osoby jak Ty myślą, że te produkcje faktycznie zarabiają i przez to są dobre :(

No widzisz, przez to DC dalej będzie robić swoje uniwersum, a Snyder najprawdopodobniej będzie reżyserem drugiej części JL. Może to już dla ciebie odpowiednie argumenty, abyś odebrał sobie życie?

użytkownik usunięty
Weos

DCEU w obecnym stanie to ochłapy wspaniałego uniwersum. Gdyby te filmy zarabiały takie "kokosy" o jakich mówisz to WB nie zmieniło by "Legionu", a Snyder kręcił by teraz super mroczne i pseudointelektualne "Justice League", no niestety tak nie jest.

ocenił(a) film na 8

WB nie zmieniło Legionu.
Nikt nie wie jakie będzie "Justice League".

użytkownik usunięty
Rozgdz

http://i.imgur.com/ixhZIIh.jpg
Rly?

ocenił(a) film na 8

Rly.
Trailer- krótki filmik składający się ze scenek z filmu z odpowiednią muzyką. Zrobiony po to aby zareklamować i odpowiednio "sprzedać" film.
Tylko po to ;)

użytkownik usunięty
Rozgdz

Tak i zmiana tonu w tych zwiastunkach na komediowy zaraz po "sukcesie" BvS :D. Zresztą sam Ayer mówił, że chciał zrobić poważny film o mordercach i psychopatach. Reasumując, SS to nie jest film Ayera, a WB.

ocenił(a) film na 8

Ech.. Ploty. Film jest tak skonstruowany że to praktycznie niemożliwe. Poza tym jest za dobrze wyreżyserowany.
Podam ci przykład - za najlepiej wyreżyserowaną część większość osób uważa... "teledyskowy" początek, do momentu wejścia do miasta. A sam Ayer wystąpił tam w cameo w wersji Extended przy Killer Crocu.
Sugerujesz że film przerabiał jakiś anonimowy reżyser lepszy od Ayera pracujący dla Warnera ? A Ayer przybił mu piątkę i wystąpił w cameo ? ;)
Każdy film DCEU do tej pory był inny od poprzednich. Nie mam podstaw aby sądzić że i WW i JL spróbują zaskoczyć widzów....

użytkownik usunięty
Rozgdz

A co ma Cameo do reżyserski. Stan Lee pojawia się we wszystkich filmach Marvela i nie jest reżyserem żadnego z nich. "Sugerujesz że film przerabiał jakiś anonimowy reżyser" Ja tego nie sugeruje, ja to wiem, zarówno ja jak i ludzie odpowiedzialni za dokrętki :)

ocenił(a) film na 8

A ja obejrzałem film i wiem że tak nie było ;)

użytkownik usunięty

"Jaram się tymi filmami i kocham Snydera" O kurde, kto Cie tak skrzywdził w życiu, dziewczynko :( ? Przykro mi...

Zaczynają się słabe teksty rodem z gimbazy. Kurde, słabo, wymyśl coś lepszego.

użytkownik usunięty
Weos

"Może to już dla ciebie odpowiednie argumenty, abyś odebrał sobie życie?"
" Jest coś takiego jak mózg - używaj go czasem."
Samozaoranie?

Powtarzasz moje słowa, długo to jeszcze potrwa? Nie umiesz normalnie konwersować, tylko przytaczasz wypowiedzi innych?

Zapomniałam.. nie wolno za dużo wymagać od takich ludzi tak Ty.

użytkownik usunięty
Weos

Przecież chciałem tylko ujawnić Twoją hipokryzje. Cały czas Cię tutaj masakruje argumentami, a Ty rzucasz jakieś "tekściki" o tym, że mam popełnić samobójstwo. Samozaoranie part. 2?

Kocham hipokryzję.

Bo po premierze JL będziesz miał jeszcze więcej pracy. Tyle nowych wątków na forum do napisania, tyle filmików hejtujących Snydera i DC do obejrzenia. Znajdziesz czas na sen? :(

użytkownik usunięty
Weos

Jeżeli film będzie reprezentował godnie DC to będę go wychwalał. Jeżeli będzie ssał, no to cóż... Sama chyba wiesz.

Wiesz, przecież jestem fanbojem Snajdera i DC, od dziś już zawsze będziesz mnie irytował, nawet jeśli zaczniesz wychwalać ich filmy. To jest silniejsze ode mnie.

użytkownik usunięty
Weos

Fanboj DC i Snydera to oksymoron.

Rewelacja.

użytkownik usunięty
Weos

Rewelacją będzie wyrzucenie Snydera z wszystkiego co ma związek z DC.

ocenił(a) film na 6

Zapominasz ile chłamu wydał marvel? Thor1,2, ironman 2,3, pierwsza czesc avengers ktora jest calkowitym gniotem.

użytkownik usunięty
m0t0

Żaden z nich nie był tak słaby jak Bvs i Mos :c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones