PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233495}

Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
6,8 14 980
ocen
6,8 10 1 14980
4,8 4
oceny krytyków
Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha
powrót do forum filmu Lilo i Stich 2: Mały feler Sticha

Po obejrzeniu tragicznej wręcz drugiej części "Atlantydy" Disneya, z dużym dystansem podszedłem do sequela "Lilo & Stitch". Zupełnie niepotrzebnie, bo w tym wypadku nie ma mowy o sileniu się w stworzeniu byle jakiej fabuły i sprzedaniu jakiegoś gniota małolatom.

W drugiej części fabuła niczym już nie zaskakuje. Oto Stitch miewa koszmary, w których pomimo swoich starań nadal jest zły. Lilo próbuje pomóc przyjacielowi stosując zabawne dla widza terapie, ale sama nie może przestać myśleć o własnym koszmarze - trudnościach w przygotowaniu choreografii na festiwal tańca "Hula". Historia nie jest skomplikowana, ma nawet kilka wpadek. Film trwa niewiele ponad godzinę, odliczając długie napisy końcowe trwa nawet krócej. Ani chwili nie nudzi, a czas spędzony przy tym milutkim sequelu kinowego hitu, z pewnością wynagrodzą znakomite gagi i ciekawa akcja. Dzieciaki otrzymają kreskówkę w dobrym stylu, dorośli pośmieją się z żartów, których nie docenią dzieci - podsumowując standard (ale w dobrym tego słowa znaczeniu) albo nawet coś więcej.

_Michal

to jest atlantyda 2?
Nie wiedziałam... muszę obejrzeć.
Ostatnio się dowiedziałam, że jest "Kopciuszek 3". Nawet nie wiedziałam, że jest 2 część :)

A ogólnie to taka niezła bajeczka, ale jedynce nie dorasta do pięt pod względem fabuły. Teksty niezłe, ale i tak wolę pierwszą część.

ocenił(a) film na 8
Paulinka_Kuciak

Coz, zostalas ostrzezona. Napsialem recenzje na podstronie drugiej czesci "Atlantydy":

http://www.filmweb.pl/topic/840788/%22Jeden+z+Najgorszych+Sequeli+w+Historii+Ani macji%22.html

Jak zoabczysz odpowiedzi na posta, zobaczysz, ze wszyscy maja podobne zdanie.

Co do Kopciuszka, tez dowiedzialem sie o "dwojce", kiedy obejrzalem trzecia czesc. W sumie ciekawy pomysl, czemu nie.

użytkownik usunięty
_Michal

Nienawidzę dwóch ostatnich części Kopciuszka, haha :-D A tak na poważnie, nie rozumiem, jak można skiepścić tak piękną baśń braci Grimm. Uwielbiam, kiedy dobra wytwórnia robi dalsze bezsensowne części filmu, który zarobił.

ocenił(a) film na 8

A ja widzialem 3 czesc i musze przyznać, że mi się podobała, mam nadzieję, że z moimi córkami jeszcze kiedyś obejrzę. Świetny pomysł z tym powrotem w czasie.

użytkownik usunięty
_Michal

Jakiś czas temu puszczali kilkakrotnie na DisneyJunior

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones