PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40363}

Linia czasu

Timeline
6,2 9 296
ocen
6,2 10 1 9296
Linia czasu
powrót do forum filmu Linia czasu

Spodziewałam się jakiejś kichy, a muszę przyznać, że film okazal się bardzo fajny. Świetna rozrywka na niedzielny wieczór. Ode mnie mocne 8/10

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

Witaj koleżanko:)
Przed chwilą obejrzałem też mi sie podobało ale nota 7/10

użytkownik usunięty
DamaMarcia

U mnie również miłe zaskoczenie. Ocena 7/10.

Fajny klimat i całkiem sprawnie zrealizowany film. Może nie rewelacja, ale dobrze się ogląda ten obraz i miło wspomina.

ocenił(a) film na 9
DamaMarcia

Zgadzam się z powyższymi opiniami i daję 9/10 :)

ocenił(a) film na 8
zoriia

Film bardzo ciekawy .Ocena 8/10

ocenił(a) film na 6
DamaMarcia

Najpierw film kilka lat temu, a dopiero teraz książka i raz jeszcze film.
NĘDZA.
Ostatnia scena z odkopanym grobowcem wzruszyła mnie ale to pewnie za sprawa książki i ogromnej głębi jaką oddaje. Bo o bardzo płytkim filmie nie mogę tego powiedzieć.
I właśnie to są ekranizacje bestsellerów... kolejna klapa to "Gra Endera"

Wzorowany film na podstawie książki można traktować zupełnie jako kolejną przygodę do świata fantasy/sci-fi. Oczywiście mamy baaaardzo ogólnym delikatnie mówiąc identycznym zarys zdarzeń i zbieżne nazwiska bohaterów - na ty koniec. To są to zupełnie dwie inne pozycje.

ocenił(a) film na 7
Marucins

dokładnie Kilka lat temu film, teraz książka i postanowiłem ponownie obejrzeć adaptację i... niezła kicha (w porównaniu z powieścią) Ale ponieważ lubię te tematy to daję 7/10 choć książka dożoooooooooo głębsza Ale nie ma co narzekać film musiałby trwać 10godzin żeby oddać wszystkie wątki
Szkoda tylko szalonego rycerza z toporem strzegącego kaplicy (tą scenę kompletnie w filmie pominięto, zresztą jak 75% innych)

DamaMarcia

Obejrzałam film, przeczytałam książkę, obejrzałam film i może jestem dziwna, ale książka mniej mi się podobała, choć też bardzo ciekawa, bo w moich klimatach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones