PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40363}

Linia czasu

Timeline
6,2 9 296
ocen
6,2 10 1 9296
Linia czasu
powrót do forum filmu Linia czasu

Bardzo rzadko potrzebuję rady w takich sprawach, ale:
Jestem świeżo po przeczytaniu książki "Linia Czasu". poleciła mi ją koleżanka i byłam przekonana, że nie dam rady przeczytać jej do końca. Ale spotkało mnie miłe zaskoczenie, gdyż nie mogłam się oderwać od książki. Bardzo mi się podobała, ale czytając wypowiedzi innych doszłam do wniosku, że większości się nie podobało. Chciałam was zapytać, czy warto zobaczyć ten film i czy jest równie ekscytujący i trzymający w napięciu, co książka.
Jednak mimo waszych opinii, raczej zobaczę ten film, gdyż pokusa obejrzenia ekranizacji wspaniałej książki jest zbyt duża... ;p
Często jednak spotyka mnie rozczarowanie (przeczytana książka jest bardzo dobra, a jej ekranizacja beznadziejna, co daje wynik neutralny i złe wspomnienia). Proszę o radę. :DD

ocenił(a) film na 6
carla_y

No właśnie mam ten sam problem, bo przeczytałem książkę i ciekaw jestem filmu. Chyba nie zaszkodzi obejrzeć i się przekonać samemu...?

gerardtn1

Tak, w sumie tak, ale chciałam się dowiedzieć co inni o tym sądzą i czy film jest godzien uwagi. ;D
Podobała Ci się książka?? Mi bardzo. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones