PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136704}

Ludzkie dzieci

Children of Men
6,9 84 759
ocen
6,9 10 1 84759
7,5 28
ocen krytyków
Ludzkie dzieci
powrót do forum filmu Ludzkie dzieci

Kolejny Angielski film ukazujący upadek ludzkiej cywilizacji.Skąd u nich taki pesymizm?
Mieliśmy "Doomsday","28 dni później","28 tygodni później" nawet w "V jak vendetta"
przyszłość jawiła się nieciekawie. Osobiście wolę bardziej optymistyczną wizję ukazującą
dominację ludzkiej rasy we wszechświecie.

P.s. Obejżałem film na dvd. skąd więc wpis że film czeka na swoją premierę. Twórcy tej
strony nie są na czasie.

LeoRex

a moze poprostu powinieneś się dowiedzieć, że to Brytyjski Ryt Szkocki stał się eksporterem masonerii do USA i że to brytyjczycy ją skolonizowali i że ich byłe zapędy imperialne nie są martwe. W W.Br możesz się zapisać do masonerii, możesz się zasłużyć, zostać wysoko wtajemniczonym, potem tak się przestraszyć ich planów, że w trosce by jeszcze pożyć, możesz tylko nakręcić film lub napisać ksiażkę w której nie wprost pokażesz to co Oni chcą zafundować ludzkości... To już nie są teorie spiskowe. To są praktyki spiskowe, ale kiedy szechter vel michnik (mason z ramienia Wielkiego Wschodu Francji. lewak i uczeń masona Sartra) mówi wam że masoneria to sprawa moherów, to wy się słuchacie, a on pomaga swoim zwierzchnikom utrzymywać się w cieniu do czasu, gdy uznają że dłuzej nie muszą... to jest realizm, lecz ukryty. W Polsce jest tylko kilka publikacj o masonerii a we Włoszech ich drugiej siedzibie, są ich dziesiątki. Nie rozumiesz historii świata która toczy się w tle, królestw a potem mocarstw... Oni (a slużą im nawet syjoniści) są zainteresowani realnym przyjściem ich Pana i objęcie po społu z nim władzy...

ocenił(a) film na 9
LukeLuke

Mmmm ja chcę więcej nawiedzonych "faktów"

ocenił(a) film na 8
LukeLuke

z jakiego to filmu??? :D

LukeLuke

Jarek zmień dilera albo bierz połowę

Dannyboy22

zagadka dla wszystkich: co pokazuje mała dziewczynka do Alice w ostatniej częsci Resident Evil w scenie w metrze gdzie ta każe czekać jej z mulatowatą na swój powrót. Podpowiedź: tego gestu w języku migowym tak na parwdę nie ma, ale jest on symbolem który niesie przesłanie

ocenił(a) film na 5
LukeLuke

Co pokazuje?

ismena1990

interpretacja tego symbolu wg wszystkich okultystów jest jednoznaczna, ale co Wam dzieciom współczesnej fikcji wmówiono to nie wiem. Domniemam że na serio nie wiesz bo dużo dzieci w Twoim wieku pokazuje ten symbol bez namysłu... edukacyjny upadek jeśli na serio robią oni to nieświadomie

ocenił(a) film na 7
LukeLuke

Tjaaa...

Pytanie za 100 gumi-żelków;
Dlaczego Wszechwiedzący i Wszechmocny Bóg na czele z istniejącym od zawsze swoim Synem i bliżej niesprecyzowanym Duchem Św. miałby stwarzać anioła, w pełni wiedząc iż ten zbuntuje się przeciwko niemu (nim?) i sprowadzi na setki miliardów ludzi na pokuszenie i drogę grzechu?

Czy zdajesz sobie sprawę że ten wspaniały Nowy Testament nazywa instytucję niewolnictwa Wolą Boga, dyskryminuje kobiety (najlepszy przykład: kobieta nie ma prawa być kapłanem, ani nawet wpływać na własnego męża ze względu na pierwszeństwo stworzenia mężczyzny nad kobietą - co jest bzdurą nieziemską w kontekście faktu iż Watykan oficjalnie uznał Teorię Ewolucji), oraz przede wszystkim wysyła wszystkich apostatów/ ateistów świadomie odrzucających wiarę chrześcijańską na NigdyNieKończące się Cierpienia? (Kierując się prawdziwością Nowego Testamentu i doktryny KRK na temat ateizmu, w piekle wieczne katusze przeżywają obecnie np. Zbigniew Religa, Jacek Kuroń, Maria Curie-Skłodowska, czy Albert Einstein. Fajnie co?)

Moja skromna rada na wypadek Twojej ewentualnej odpowiedzi: Przemyśl ją zanim odpiszesz.
A kiedy już przemyślisz, przemyśl ponownie, tak by moderacja nie musiała jej usuwać.

Ave Sejtan.

jantar20123

Twoje podejście do tematu jest bardzo ciekawe. Wykazuje jakąś dozę zainteresowania, pobieżną nieznajomość tematu i lekkie niedouczenie w kwestiach odrzucanej przez Ciebie teologii. Zakładam że zgłębiłeś ją dosyć płytko skoro ją odrzuciłeś na poziomie tak łatywch zagadnień. Zatem problemy które stawiasz nie są trudne. Ale jest świetne to że zadajesz tego typu pytania. Jesteś zimny lub gorący. To jest coś! Myślę że dyskusja z Tobą na tego typu temat może być bardzo ciekawa. nie wiem tylko czy powinniśmy robić to tutaj stając na pudle wśród garstki gapiów. Na pewno nie spotkałeś dobrych rozmówców reprezetnujących tzw Chrześcijaństwo. Albo od razu Cię atakowali. Cóż to niewątpliwe że każdy ruch społeczny niezależnie od skali potrafi mieć masę słabych reprezentantów. Jestem tego świadom.

Zanim nadasz mi odpowiedź wystosuję częściową ripostę. Jest ogromna różnica pomiędzy wątpieniem a świadomym popełnianiem czynu. Jeśli tak jak Lucjan krzykniesz "poznałem Twoje zasady, wiem kim jesteś i dla tego odpowiadam non servam ! to dokonałeś wyboru świadomego"

Jeśli zaś nigdy nie dane zostało Tobie poznanie ewangelii to taka pewna księga mówi, że od takich ludzi nie można oczekiwać tak wiele, ani tak ich sądzić jak tych którzy poznali, ale odrzucili. Komu zostało wiele powierzone od tego będzie wiele wymagane, a komu mało od tego niewiele. Jest tam też napisane, że owi którzy nie dostąpili okazji poznania Słowa, dostąpią nagrody po nieznacznej karze. W tej organizacji nazwa techniczna tego miejsca to czyściec.

Jest jeszcze inną sprawą posiadanie wątpliwości którą stronę wybrać i w efekcie bycie dosyć biernym. Wiara jest darem !
Słaba wiara jeszcze nikogo nie skazała na potępienie, ale i niekoniecznie przybliżyła do wielkiego pośmiertnego sukcesu.
Czemu? Tu coś co nawet mnie zaskoczyło.

Ten wg teologii chrześcijańskiej, który stworzył anioły nie potrzebuje do niczego naszej łaski, klękania i stękania. Jest samowystarczalny i nie potrzebuje od nas tego wszystkiego do bycia tym kim jest. Nie stworzył człowieka kierując się pobudkami jakie zarzuca Jemu organizacja poprzez Hollywod i bajeczki o Torze i innych herosach pokazując dwóch facetów czarnego i białego z brodą wkładając w ich usta płytkie dialogi.
I tu jest odp na dwa pytania.
Lucjan był aniołem i dostał wolną wolę. Stworzyciel wiedział jak historia się potoczy. Równie dobrze mógł na to wszystko położyć laskę nie stwarzać czasu świata i tego całego bałaganu. Mógł się zwyczajnie trochę ponudzić i sobie nie bałaganić.
Jednakże jest jaki jest stworzył i jako konsekwentna firma po ustaleniu zasad dotrzymuje ich za wszelką cenę. Jedną z nich jest Wolna Wola. Taki wspaniałomyślny gest że nie jesteś maszynką Turinga tylko że dostajesz coś na Jego wzór.
Zatem Lucjan i ekipa dostają robotę oraz zasady współpracy. Mogą je złamać. Tak też zrobili. Najbardziej konsekwentna firma na świecie uznaje to i Dzieło kręci się dalej... Cóż w tym złego? Uważasz że w ten sposób da się zwalić winę na Projektanta?
Nie to Ty Ja czy Lucjan projektujemy swój wybór... Od tego się fanom Sanata Kumary poprzewalało trochę pod kopułami bo pomyśleli "no to my Go teraz przechytrzymy". Możemy tyle co On albo i więcej... Fajne myslenie nie? I teraz masz takie pomyłki życiowe jak Prokopiuk, Olszewski, Skolimowski i całą firmę gnozis z Crowleyem, Oswaldem Mosleyem, Hitlerem, Marksem, Blawatska, Bessant, Mussolinim, Jungiem i innymi slugami Lucjana na czele.

I tu jest cały zonk pogrzebany. To jest Wolny Wybór. Wybierasz że idziesz do diabła to proszę bardzo WIO, sio papa. możesz i tyle. To TY Lucjan i cała ekipa poginasz w najciemniejszą noc bo możesz, a nie że Master of Masters Cię tam wygnał... to byłby niezły żart takie oskarżenie.
Zatem dla tego masz Lucjana i jego królestwo. Bo ono mogło zechcieć i zechciało. Jest to więc ICH wybór i ICH dzieło. Pan się od tego odcina. Nie ruszy się nawet na cm. Jego zasady są jasne i niezmienne.
Jeśli zatem Kuron mówi zdradzę setki ludzi świadomie i z premedytacją to już nie to że jego wrolowano. On poprostu przystaje na to korzysta z wolnej woli i dawaj wali w objęcia Lucjana jak w dym. Podobnie z resztą ekipy. Jeśli dokonali świadomego wyboru to poprostu nacisnęłi w tej windzie przycisk na poziom -1 i tyle. co ma do tego Stworzyciel?

Co do Testamentu. Testament powstał w określonej kultrzue. czy to KUL czy UKSW czy inne uniwersytety mają w programie wykład na temat interpretacji Pisma Swiętego. Wszedzie tam jest mowa, że Testament został spisany przy pomocy ręki człowieka. Nawet jeśli Apostołowie i Ewangeliści wiedzieli coś więcej. To napisali tak jak im ich kultura to pozwalała zrozumieć.
Ty mając wykład z nanotechnologii i fizyki kwantowej będziesz chciał to przełożyć na język ludzi z którymi chcesz rozmawiać.
Nie posądzam zatem Stworzyciela o bycie tak niezorientowanym w temacie że zapodaje coś co w danej kulturze skazuje jego przesłanie na klęskę. Jednak tak słaby z marketingu to Master nie jest.

Czemu nie napiszesz Ave Sanat Kumara ave Avatar ave Maytreia ave Wielki Konstruktorze? nic a nic kontaktu z teozofią?


Co tu ma do tego straszenie moderatorem nie wiem.

jantar20123

w reszcie co do Teorii. Z tego co pamiętam to dzięki bardzo udanym zabiegom agentów masonerii Watykan wystosował oświadczenie poprzez Wojtyłę, że Kościół uznaje iż proces zwany wwolucją nie jest sprzeczny z nauczaniem KK.
Wiesz co to znaczy? Tyle co mowi Heller w wywiadzie pierwszego numeru pt Ksiazki. Takie coś spod patronatu czerwonej gazety z czerwoną płachtą. pewnie wiesz która. Wracając do tematu. Heller może wciągnąć sobie pomysł teorii ewolucji do swoich poglądów bez naruszania pojęcia Boga na którym opiera swoją wiarę.
Problem jest w tym, że organizacja ma inne podejscie do tematu. Dla nich jest ważne wtołkowanie ludziom ich interpretacji. Mianowicie tej która już od Lutra poprzez (inspirowane przez masonerię) Koło Wiedeńskie mówi o wepchaniu złego Boga Chrześcijan w procesy ewolucji. Czemu? Bo Non servam to ich dewiza. To taka choroba wynikająca z wolnej woli. Nie ważne że jest tak i tak. Ważne że jak zepniemy poślady i powtórzymy naszą interpretację odpowiednią ilość razy to będzie ona prawdziwa.

No i powstaje gniot pt syntetyczna teoria ewolucji, którą współtworzy mason Huxley, która opiera się na chwiejnych przesłankach układania starych gnatów bez ich rzetelnego przebadania, która jest tworzona przez rozgoryczonego faceta, który był pastorem ale zwątpił bo jemu dziecko zmarło.
Potem się dokłada takie zagadnienia o znamionach gniota jak ewolucyjna teoria poznania, ewolucja duszy, emergentyzm, realizm hipotetyczny (Rensch), jakieś dyrdymały o porównywaniu ludzi do samodzielnych replikatorów genów tak jak by to gen był jakimś obcym który Cię tylko wykorzystuje... aplikuje się rozum zwierzętom.

Zapewne się orientujesz że Spencer jak i Marks byli zachwyceni teorią ewolucji wysuniętą przez zapłakanego podglądacza ptaszków. Dało się bowiem jego odkrycie typowo szatańskim podstępem przekuć na własny użytek i utwierdzić w podstawach zajadły materializm, ten który stworzył podstawy do komunizmu. Zapewne znasz tezy ich materializmu. Tak samo jak wiesz że Kant, Hegel i inni byli tak jak Luter protestantami, którzy również podbudowali w tym samym czasie nazizm. Bo że za przywódcą rzeszy stała sekta to już nie muszę Tobie prawić.

Puenta: Zło produkuje najbardziej podstępne pomysły na świecie i wciska najlepsze obiecanki najfajniejsze panienki i cycki w obietnicy nie mówiąc że zrobią Cię w konia. Takie są ich niezmienne zasady. Co wybierzesz to Twoja sprawa.


Jeśli lubisz w towarzystwie zadać trudny problem natury teologicznej, zapytaj jak to jest że Ten Tam dał nam wolną wolę, ale jednocześnie jest zastrzeżone że On wszystko wie co zrobimy i kiedy. To zatem czy jesteśmy wolni czy gramy rolę w Jego filmie i to znaczy że nie mamy tej wolnej woli... myślałeś kiedyś nad tym? Bo wielu czarnych czyli księży tego nie ogarnia....

użytkownik usunięty
LeoRex

Chodzi o to, że Brytyjczycy lubią czekać na moment, kiedy świat upadnie, a oni będą mogli zabunkrować się na swoich wyspach.

LeoRex

O wiele bardziej wolę brytyjskie czarnowidztwo niż amerykanów mających się za jedynych wybawicieli świata ;)

ocenił(a) film na 5
Ahnessa

Ja osobiście wybieram Polski mietowisizm.

ocenił(a) film na 9
LeoRex

...no i dredd komiksy/filmy;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones