PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136704}

Ludzkie dzieci

Children of Men
6,9 84 885
ocen
6,9 10 1 84885
7,5 28
ocen krytyków
Ludzkie dzieci
powrót do forum filmu Ludzkie dzieci

Coś kapitalnie zaskakującego.O tym jak wiele można zrobić dla dziecka. Dziecka wyjątkowego.

ocenił(a) film na 5
bodek75

jestem w trakcie i dupy niemi nie urywa

ocenił(a) film na 5
Sylar_Heroes

Gdzie ten geniusz, rozczarowanie, zakończenie filmu, i co uratowali dziecko.
Nie rozumiem nie któych rzeczy, czemu nie było dzieci? Rozmnażanie nie było zakazane, jaki jest fenomen tego filmu?

ocenił(a) film na 8
Sylar_Heroes

Uwierz mi Sylar tu naprawdę nie chodziło o urwanie dupy czy innej części ciała ( z resztą bez dupy życie stało by się bardziej skomplikowane)
Fenomenem tego filmu jest to , że brak tu jakiś najeźdźców z kosmosu , a ostatnio filmy z gatunku Sci-Fi , które widziałem głównie do tego się sprowadzały. Co do rodzenia dzieci to fakt nie jest tu to jasno wytłumaczone. Być może chodziło o jakiegoś wirusa , który powodował bezpłodność , a może chodziło tu o przeludnienie Ziemi.
No i może jedna uwaga. Ten film jest zaliczony do Sci-Fi tylko i wyłącznie na rok w którym rozgrywa się akcja. Dla mnie to bardziej dramat z elementami naprawdę szybkiej akcji.
pozdro.

ocenił(a) film na 5
bodek75

Dzięki za krótki opis, bo już myślałem że nie zrozumiałem filmu, bo czasem mnie się to zdarza :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones