PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136704}

Ludzkie dzieci

Children of Men
6,9 84 819
ocen
6,9 10 1 84819
7,5 28
ocen krytyków
Ludzkie dzieci
powrót do forum filmu Ludzkie dzieci

nuuudy...

ocenił(a) film na 7

Jak już ktoś napisał świetne zdejęcia, fabuła mało wciągająca. A szkoda bo pomysł z bezpłodną przyszłością jets na prawde niezły. Zdecydowanie nie zachęca do przeczytania książki na podstawie której został nakręcony (a jest o niebo lepsza). Nie mogłem tego filmu oglądnąć 'na raz' bo mnie tak nudził, że musiałem go rozdzialić na dwa seanse :D

ocenił(a) film na 9
tanathos

film to przede wszystkim uczta dla oka, jeśli tego nie zauważasz to daruj sobie tego typu posty....

ocenił(a) film na 7
GodFella

Napisałem przecież, że podobały mi się zdjęcia, nie ?? Więc jak się ze mną zgadzasz to o co Ci chodzi ?
Zauważam za to że nie umiesz czytac ze zrozumieniem

ocenił(a) film na 9
tanathos

dziwię się po prostu czemu znudził Ci się film, w którym zdjęcia to majstersztyk...

ocenił(a) film na 7
GodFella

Widocznie dobre zdjęcia to nie wszystko...

ocenił(a) film na 9
tanathos

widocznie...
jeśli jeden element filmu (zdjęcia) jest tak genialny, że zasługuje na miano jednego z najlepszych w historii kina, to wg mnie same już zdjęcia sprawiają, że produkcja jest znakomita i nudzić się nie ma szans...

tutaj z resztą nie tylko zdjęcia były świetne, pofatyguj się i przewertuj forum - przekonasz się, mi się nie chce pisać...

ocenił(a) film na 7
GodFella

Nie rozumiem po co mam 'wertować forum'. Żeby przekonać sie co jeszcze było świetne ? Nie określam filmu na podstawie tego co inni w nim widzą i co inni uważają w nim za świetne, tylko jakie są moje odczucia po oglądnięciu go. Zgadzam się z Tobą z tym, że zdjęcia są świetne i można chodźby dla nich oglądnąc ten film, ale mówiąc szczerze drugi raz nie chciałoby mi się tego oglądać (jak pisałem na początku nawet pierwszy raz męczyłem :D)

ocenił(a) film na 10
tanathos

Bez komentarza...

ocenił(a) film na 7
Grifter

Jak nie masz nic do powiedzenia to po co w ogóle cokolwiek piszesz ?

ocenił(a) film na 10
tanathos

O przeciwnie, powiedziałem swoje i to wiele razy (w postach i recenzji) Nie będę tego robił specjalnie dla ciebie. Tym bardziej, że twoje argumenty (tfu) nie zasługują na to by je kijem tknąć...

ocenił(a) film na 7
Grifter

O jakich argumentach mówisz ? Przeciez napisałem tylko, że film był dla mnie nudny, niczym tego nie uzasadniałem, bo i nie ma potrzeby. Takie było po prostu moje odczucie podczas oglądania.
A co do pierwszej części twojej wypowiedzi to jezeli nie chcesz nic uzasadnić "specjalnie dla mnie" to po co odpowiadasz w temacie rozpoczętym przeze mnie. Wybacz, ale nie rzuciłem się od razu na twoje wypowiedzi na tym forum, aby poznac prawdę objawioną i zobaczyc jak marnym pyłem jestem w stosunku do Ciebie.
Nie chcesz dyskutować to nie pisz nic, proste ??

ocenił(a) film na 7
tanathos

Widze, ze jacys fanatycy nie przyjmuja, ze kogos to dzielo sztuki moglo zmeczyc.. podobnie jak Ty wlasnie przerwalem seans (prawdopodobnie bedzie drugie podejscie) w polowie. Na temat filmu nie ma co pisac, natomiast ci odpowiadacze sa warci przynajmniej kilku zdan, ale zal mi tracic na nich sily. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
juziek

Jeśli film nudny, to po co się na forum udzielasz, nie obejrzawszy nawet do końca. Daruj sobie ten protekcjonalny ton, bo się wysilisz za bardzo...

ocenił(a) film na 9
tanathos

Idź po trzecią dawkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones