PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482378}

Mój czarodziej

My Magic
6,1 56
ocen
6,1 10 1 56
Mój czarodziej
powrót do forum filmu Mój czarodziej

... My Magic byl tu pokazywany na Hong kong Asian Film Festival'u tylko 2krotnie.
Film jest subtelny mimo ze poruszono w nim nielatwy temat; piekny w swej prostocie i wszechoarniajacym klimacie lewitujacych plomieni.
To pierwszy w historii film ze Singapuru, nominowany do Palmy w Cannes i jednoczsnie pierwszy obraz Eric'a Khoo zrealizowany w jezyku Tamil.
Pozostaje mi go polecic, zwlaszcza jesli kogos najdzie a zglebienie eklektyzmu Singapore, stolicy piwa Tiger.

apondesign

Mam wielką ochotę obejrzeć ten film, a Twoja recenzja tylko zwiększa mój apetyt. Tylko gdzie mogę go znaleźć? Jakieś sugestie? Będzie premiera u nas, może jest na jakimś festiwalu?

kalofonia

Tu w Hong Kongu nie widzialem go jeszcze ani na dvd ani na vcd. Przez to ze to raczej alternatywne kino. Polecam regularnie co jakis czas sprawdzac www.yesasia.com www.hkflix.com , rejestowac sie i kupowac minimum 3 tytuly jakich za cholere w Polonii nigdy nie dorwiesz, zeby sie kalkulowalo. selekta

ocenił(a) film na 5
apondesign

Film moze i subtelny i kameralny, ale uczciwie trzeba przyznac, ze w kilku momentach bardzo brutalny i smutny.

kalofonia

I właśnie grany we Wrocławiu w dworcowym. Jutro przed pociągiem się wybieram;D

tootoro

No i był w Dworcowym:)

Film ma swój urok, przepełnia go egzotyczna atmosfera. Nie jest to kino najwyższych lotów, lecz intrygująca historia z dalekiego miejsca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones