PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449935}

Mój przyjaciel Hachiko

Hachi: A Dog's Tale
8,0 186 370
ocen
8,0 10 1 186370
6,0 8
ocen krytyków
Mój przyjaciel Hachiko
powrót do forum filmu Mój przyjaciel Hachiko

... a nie jakieś pokemony czy gnioty typu "Karol, który został świętym" i inne

ocenił(a) film na 8
najprawdziwszypolak

Ehh... nawet na forum takiego filmu musi być trolling?

Ryloth

???

Ryloth

nie rozumiem... jaki trolling? Uważam, że film "Mój przyjaciel Hachiko" prezentuje wartości odpowiednie dla dzieci. Poza tym prezentuje je w sposób przystępny, logiczny i zrozumiały dla młodego człowieka. Tego samego nie można powiedzieć o filmie animowanym o JP2. Niby chcieli w tej pseudoprodukcji przemycić jakieś drogowskazy dla młodego pokolenia, ale wyszło jak wyszło...

ocenił(a) film na 8
najprawdziwszypolak

Już myślałem, że nabijasz się z papieża i filmu "Karol. Człowiek, który został papieżem."

najprawdziwszypolak

pokemony to ty szanuj

ocenił(a) film na 10
najprawdziwszypolak

I masz całkowitą rację! Bardzo trafny komentarz!

najprawdziwszypolak

Jesteś debilem, skoro ustawiasz obok siebie te dwa ważne filmy, a jeden z nich obrażasz. To też był mój papież.

ocenił(a) film na 7
JackHolborn

On nie obraża papieża tylko sposob w jakim zostal stworzony animowany film o nim. Ja papieza bardzo szanuje ale ten film zdecydowanie nie przypadl mi do gustu. W mojej opini wieksza wartosc ma film o janie pawle II fabularny

ocenił(a) film na 8
najprawdziwszypolak

Serio porownujesz historię psa do Jana Pawła Drugiego i jeszcze stawiasz Papieża w gorszym świetle? Gratuluję głupoty

ocenił(a) film na 5
pawel997402

Rzeczywiście zestawienie to jest niesprawiedliwe tylko że wobec psa.

ocenił(a) film na 8
Stein50177

To wio do budy do kundla,banda zielonych idiotów nawet tu dosięga...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones