PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790192}

Mój synek

Mon garçon
5,6 997
ocen
5,6 10 1 997
Mój synek
powrót do forum filmu Mój synek

Sam koniec filmu, jak wiozą go do wiezienia. Jaka to trasa? Gdzie to jest?

ocenił(a) film na 6
maciej84_filmweb

Podbijam pytanie, specjalnie tu weszłam, żeby poszukać informacji ;)

ocenił(a) film na 5
anetaburon

Ja również podbijam, przed chwilą się film skończył :) Zauważyłem kilka szczegółów. Film jest Belgijsko-Francuski a na radiowozie było napisane "Gendarmerie", a tak mają we Francji (nie wiem jak jest w Belgi). Jeżeli do tej sceny wynajęli lokalny radiowóz to jego numery rejestracyjne to DL274OL.

maciej84_filmweb

Dzieki za spojler. Zgłaszam.

ocenił(a) film na 6
kubagame

Są większe zbrodnie :D A taki spojler,to żaden spojler

maciej84_filmweb

Jest to na terenie Parku Narodowego Vercors. Któraś z poniższych tras.
cytat z neta: "Vercors rozcina na pół efektowny, liczący niemal 800 m głębokości Gorges de la Bourne (wąwóz Bourne), którym prowadzi z Pont-en-Royans do Villard-de-Lans droga D931. Ciaśniejszy, choć nie tak głęboki, jest wąwóz rzeki Vernaison w miejscu zwany Grandes Goulets - szosa D518 prowadzi tu wykutymi w skale tarasami i licznymi tunelami. Kilka kilometrów dalej na południowy zachód inna droga, D76, została wycięta w skale w środku wapiennego urwiska Combe Laval, 600 m ponad dnem doliny. Mniej emocji budzi uroczy niewielki Gorges du Nan (wąwóz Nan), wycięty w skałach od zachodniej strony masywu, w pobliżu miasteczka Saint-Marcellin."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones