PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790192}

Mój synek

Mon garçon
5,6 997
ocen
5,6 10 1 997
Mój synek
powrót do forum filmu Mój synek

Osobiście mocno wynudziłam sie na filmie. Pomysł na fabułę dobry, gorzej z dopracowaniem i pogłębieniem tematu... Nigdy nie sądziłam że to powiem ale wolałabym zobaczyć ten film w wersji amerykańskiej.
W filmie "Mon garcon" brak efektów, widać że budżet przewidziany na film był niski. Poza tym gra aktorów poza mamą chłopca wydaje się płytka. Jako widz nie odczułam emocji bohaterów.
Niestety nie mogę polecić.

madziulka_222

Zgadzam sie

Hircocervus

a ja sie nie zgadzam. Ciekawie poprowadzona rola ojca. Temat trudny. Dobrze stopniowane napiecie. Idealny film telewizyjny. Zwyczajny, bez fajerwerkow, ale przekonywujacy. Taak... ,,brak efektow, film w wersji amerykanskiej" itd. I kolejna papka, po ktorej nic sie nie pamieta. Warto obejrzec.

diepole

Właśnie: zwyczajny i bez fajerwerków - ale ciekawy.

madziulka_222

Uwaga spoiler!
Mnie zdenerwował brak wyjaśnienia, w jakim celu porywali te dzieci?

adam_wolny

Może to nie jest arcydzieło filmowe ale aż takiej nudy nie ma jak na filmie joker gdzie film jest maksymalnie oceniany a jest po prostu nudny jak flaki z olejem

ocenił(a) film na 7
madziulka_222

Brak efektów... Jak można być takim płytkim ?

madziulka_222

Twoje prośby zostały wysłuchane. Właśnie powstaje amerykański remake z Jamesem McAvoyem i Claire Foy. Reżyseruje Christian Carion, czyli twórca oryginału.

madziulka_222

W filmie "Mon garcon" brak efektów, widać że budżet przewidziany na film był niski - W jakim celu potrzebne był ci w tym filmy efekty?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones