PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258946}

Mężczyzna idealny

Román pro ženy
6,3 2 458
ocen
6,3 10 1 2458
Mężczyzna idealny
powrót do forum filmu Mężczyzna idealny

No tak!!Ten film jest dowodem na to, że można zrobić dobrą komedie romantyczną. Nie zanudziła mnie. Swietnie dobrani aktorzy..i ten akcent polski ( "nie będę z kimś, kto nienawidzi Polaków") super - cała sala biła brawo..
szkoda tylko że w Polsce mamy inne koncepcje filmów o miłosci. Polecam! Przyjemny.

ocenił(a) film na 4
loonetka

Dobra komedia romantyczna? nie zgadzam sie z Toba w zadnym wypadku!! Krzywe spojrzenie na milosc, czy ona tak naprawde byla zakochana w ktoryms z facetow? Milosc chyba polega na wzajemnym szanowaniu sie, nie na zdradzaniu!! film dla mnie slaby, nawet bardzo i do tego nie smieszny. Jezeli chcesz zobaczyc prawdziwa czeska komedie to polecam "Jedna ruka netleska"- czysty absurd ale do tego jaki!!:)

ocenił(a) film na 7
jamming

dziękuje - już oglądałam i też mi się podobał.Nie wiem czemu ten film wyzwala w Tobie tyle agresji.dla mnie była to komedia romantyczna bo zakończyła się szczęśliwie. Może ten film nie należy do ambitnych, ale dobrze się bawiłam na nim a ze mną setka inych ludzi:)
ale dziękuje Ci za wyrazenie swojej opini.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones