PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7474}

M jak morderstwo

Dial M for Murder
7,9 19 tys. ocen
7,9 10 1 19427
7,6 26 krytyków
M jak morderstwo
powrót do forum filmu M jak morderstwo

i bardzo mi sie podobal natomiast film m jak morderca zdecydowanie nudniejszy i bez
dreszczyka emocji poza tym morderstwo doskonale ogladalem z lektorem a jak wiadomo to
tez zawsze wplywa na koncowa ocene filmu bo zadne napisy nie zastapia lektora czy
dubbingu

ocenił(a) film na 8
arek2010

Chyba M jak morderstwo.

xavi6

Zapraszam Cię gorąco do oddania głosu na Najlepszy Film Hitchcocka. Głos można oddać na moim blogu http://www.filmweb.pl/user/camillo_kp/blog/ 550926 Za zagłosowanie będę bardzo wdzięczny:)

ocenił(a) film na 9
arek2010

Gdyby nie "M jak morderstwo" nie byłoby "Morderstwa doskonałego".

ewkamarchewka17

Ja znam wiele przykladow na swietne remakow slabszych oryginałow

ocenił(a) film na 8
arek2010

Tak?Tp podaj przykłady.

arek2010

Co ma lektor do oceny filmu? Tak poza tym to bardziej miarodajnie się ocenia film po oglądnięciu z napisami bo można zwrócić uwagę na grę aktorką w większym stopniu. Oryginał lepszy moim zdaniem. "Morderstwo Doskonałe" też dobre.

arek2010

M jak morderstwo - 10, Morderstwo doskonałe - 6.
Tyle z mojej strony

ocenił(a) film na 8
arek2010

Pierwszy z tych filmów widziałem "Morderstwo doskonałe" i widząc ten film bardzo mi się podobał. Ale gdy obejrzałem "M jak morderstwo" nasunęło mi się bardzo dużo skojarzeń z produkcją z 1998 roku. Film Alfreda Hitchcocka nudniejszy i bez dreszczyka ? Zależy dla kogo wiadomo nie od dziś, że kino w latach 50-tych wyglądało nieco inaczej niż teraz.

ocenił(a) film na 10
arek2010

To chyba jakaś błazenada.