PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31572}

Maglownica

The Mangler
4,9 2 135
ocen
4,9 10 1 2135
Maglownica
powrót do forum filmu Maglownica

4/10... eee...

ocenił(a) film na 4

wiec tak - wg mnie i tak ekipa filmowa sie postarała. aktorstwo było niezłe, szczególnie świetny jak zawsze Robert Englund i nienajgorszy Ted Levine w roli detektywa z charakterem. muzyka i zdjęcia też dobre. ale wszystko psuje fatalna fabuła - nie wiem, czy King pisał opowiadanie "Maglownica" po pijaku(lecz to też mało prawdopodobne, bo niektóre połączenia były przynajmniej logiczne), czy po prostu nudził się. w każdym razie bardzo słaba fabuła. ma w sobie tyle głupoty, że można by było wyliczać co chwilę na palcach. scena z opętaną lodówką rozwaliła mnie totalnie, a przeistoczenie się tytułowej maglownicy w końcówkę po prostu mnie oburzyło, ale potraktowałem to z przymrużeniem oka. ale niektóre krwawe sceny trzeba przyznać, że przyzwoite. efekty specjalne mogłyby być lepsze. były mizerne. ogólnie słaby pomysł na film - ale strona techniczna do przyjęcia - daje to wszystko ocenę - 4.

ocenił(a) film na 4
martinesek1

sorry, co ja gadam, że aktorstwo było niezłe - mój błąd. jedynie dobry był R. Englund i T. Levine. reszta to sam kwas, szczególnie przyjaciel tego detektywa, ten aktor był tak sztuczny, ze się rzygać chce. sorry za błąd.

martinesek1

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones