PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31572}

Maglownica

The Mangler
4,9 2 141
ocen
4,9 10 1 2141
Maglownica
powrót do forum filmu Maglownica

Maglownica wciągająca niewiasty - jak dla mnie marny pomysł na horror - jeszcze na końcu filmu odprawiane egzorcyzmy na maglownica to żałosne po prostu - dziwne poczucie humoru a jak dla mnei nieporozumienie !!!

ocenił(a) film na 2
dzob

Dla mnie również...Brak słów...2/10, myślę że to i tak wysoka nota. Odradzam wszystkim bez wyjątku. Żałosna produkcja...

malyadik

Film mega głupi, ale pamiętam, że oglądałam go w podstawówce i STRASZNIE bałam się tej maglownicy na końcu... :D Pomysł idiotyczny, ale była naprawdę upiorna, śniła mi się po nocach :D

phanthasilea


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

malyadik


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 1
dzob

Tak tak śmieszny ten film jest dość często a straszne jest tylko to jak bardzo S. King ma pecha co do ekranizacji swoich książek i to że widziałem przed chwilą iz ten film ma coś jakby sequel i prequel aaaaaa..... uciekajcie schodami na górę.
Wejdzcie na balkon i popatrzcie w horyzont - to lepiej spędzony czas zwłaśzcza jak zachodzi słońce.

P_A_W_E_L


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 5
dzob

Ale nikt nie powie, że pomysł nie był oryginalny :D

dzob

Film mnie rozbawił, nie tylko swoją treścią, ale i tytułem. Oglądając go z koleżanką po prostu nieomalże umarliśmy ze śmiechu. :P
Lubię twórczość Kinga, ale to trochę przesadzone jest. :D

ocenił(a) film na 10
Sareth

hmm, w opowiadaniu nie ma żadnej przesady. w tym filmie naprawdę mało jest z twórczości Kinga. Jest to strasznie głupi film. Po prostu.

Yankee


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Sareth


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

dzob

wiesz pomysł nawet niezły ale z tym że maglownica jest opętana przez diabła to jest trochę głupie

andzia1316

Jeśli jedynka jest dla was zła to "Maglownica odrodzenie" to najgorszy film jaki powstał kiedykolwiek!!!!

andzia1316


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

dzob


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones