PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838035}
4,9 6 783
oceny
4,9 10 1 6783
4,7 30
ocen krytyków
Magnezja
powrót do forum filmu Magnezja

Widziałam film na Warszawskim Festiwalu Filmowym. Podeszłam do niego ostrożnie, chociaż poprzedni film twórców – Disco Polo – bardzo mi się podobał. Muszę powiedzieć, że jestem w szoku. Takiej jazdy bez trzymanki w ogóle się nie spodziewałam. Kostiumy, metamorfozy, plot twist – wszystko tu działa super. I humor i akcja. Podczas seansu aż się zatraciłam i zapomniałam zupełnie, że to znani mi dobrze aktorzy. Kościukiewicz dawno mnie tak nie zaskoczył, to chyba najlepsza jego rola w ostatnich latach. Jestem też pod mega wrażeniem Małgosi Gorol – wcześniej znana mi bardziej z teatru, w końcu widzę ją w ciekawych rolach, mega jej kibicuję.

anika_filmweb

Zgoda co do Kościukiewicza i Gorol, ale Szyc to jest wariactwo totalne, po prostu płynie w tej roli.

Miko2137

Szyc wymiata.. uwielbiam gościa! :D

ocenił(a) film na 7
kuznickiigor


Ja tez i przyciaga jak magnezja :p

ocenił(a) film na 9
jurek_jotka

Ciekawe czy na 2 h uda się przyciągnąć ;)

ocenił(a) film na 10
Miko2137

Szyc jest mistrzem i zawsze nim był.

ocenił(a) film na 9
kamilson_wasik

To prawda a ostatnio dawno go nie widziałem jakby zapadł się pod ziemię.

aska_janiak

W Krolu zajeb isty.

ocenił(a) film na 7
kamilson_wasik

To wiadomo nie od dziś

ocenił(a) film na 8
kamilson_wasik

Ale dawno go nie było nigdzie poza reklamą.

ocenił(a) film na 1
kamilson_wasik

Teraz "miszczuniu"jest mistrzem zerżniętym w tyłek i to jego najlepsza rola :-))))) Syf i żenada.

ocenił(a) film na 6
Miko2137

Przez scenę, jak jest ruchany w dupę, to będę miał traumę do końca życia.

ocenił(a) film na 7
RipRoy

To chyba oglądałeś inny film. Szyc ma tu rolę silnej i jakby nie patrzeć bardzo męskiej kobiety. Nie gra geja.

ocenił(a) film na 6
bibru

Gdzie ja napisałem, że gra geja? Przecież to oczywiste, że gra kobietę i w jednej ze scen jest ruchany od tyłu.

ocenił(a) film na 9
RipRoy

Jesteś prawiczkiem?

RipRoy

I TU powstaje pytanie : czemu Men zmienia się w women ? Hm ? Czy to aluzja do światka aktorskiego, do ukrytych ten tego czy może ... po prostu będąc słabocharakternym musiał udawać kobitkę skoro Siostrunia była ostrzejsza w interesach ? Hm ?

ocenił(a) film na 8
bibru

To ja musze to zobaczyć :D

ocenił(a) film na 7
radek_kojo

haha jeżeli to prawda to ja też

ocenił(a) film na 8
Miko2137

Dla mnie wszyscy płyną bez wyyjątku

anika_filmweb

wreszcie jakiś ciekawy film, warty obejrzenia. Mnie ciężko dogodzić a im się udało

ocenił(a) film na 7
Monika_Chmielewska34

Sprawdęz to co piszesz chociaz nie jestem przekonany:D

anika_filmweb

co tu dużo mówić :) film zdecydowanie udany, polecam każdemu..

ocenił(a) film na 9
magda_magnolia

Dobrze, wiedzieć, musze sie wybrać.

ocenił(a) film na 10
aska_janiak

Chętnie zobaczę inne ich filmy, a dopiero potem Megnezję.

ocenił(a) film na 3
aska_janiak

Nie oglądałeś filmu i go oceniasz?

ocenił(a) film na 9
magda_magnolia

Dzięki, moze się przejdę, a moze poczekam aż bedzie w tivi.

ocenił(a) film na 3
radek_kalczuk

Nie oglądałeś filmu i go oceniasz?

ocenił(a) film na 7
anika_filmweb

ja cały czas czekam, bo zapowiada się naprawdę dobrze.

ocenił(a) film na 7
anika_filmweb

Ej mam pytanie gdzie to obejrzeć?

ocenił(a) film na 8
szymonkra22

Wchodzi zaraz do kin :)

ocenił(a) film na 7
anika_filmweb

dzieki

ocenił(a) film na 8
anika_filmweb

Myślę, że warto pójść do kina, bo szykuje się bomba. Zresztą już najnowszy zwiastun super pokazuje, że zapowiada się mega ciekawie. Sama chętnie zobaczę raz jeszcze <3

ocenił(a) film na 10
anika_filmweb

Ja nie myslę, ja wiem. Zawsze warto chodzić do kina.

anna_manikos

Od ZAWSZE łaziłem do KINA ! TEN film niestety przegapiłem, na ekranie 32 calowym wiele straciłem. FILM pokazuje iż można nakręcić u Nas naprawdę odlotowy film, pełen pomysłów, co dobrze rokuje na PRZYSZŁOŚĆ. Niestety ... jest jedno przykre "ale". Za mało Bohaterów Filmu ... przeżyło by dokręcić jeszcze ze dwa filmy kontunuatorskie. A SZKODA !

ocenił(a) film na 8
anika_filmweb

Ja się wybieram z laską z tindera, ale coś nam nie idzie bo już 2 razy przekładała :p

kamil_szadek

Premiera 11-go; to może jeszcze parę razy przełożyć. Ale śmiało melduj na forum o swoich życiowych przypadkach.

ocenił(a) film na 1
anika_filmweb

"pozytywne zaskoczenie " się uśmiałem jak bóbr ;-))) Filmu nie widziałaś albo z rodziny producenta jesteś ;-))) Żeby o takim kale pisać przyzwoity :-))))

Jack_Em

TAKI SHIT TO TYLKO TVN MOGLO WYPRODUKOWAC ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones