PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838035}
4,9 6 783
oceny
4,9 10 1 6783
4,7 30
ocen krytyków
Magnezja
powrót do forum filmu Magnezja

Tak jak w serialu "Król" mamy świetnych aktorów i totalnie kretyński scenariusz, tak tutaj mamy to samo. Nie wiem, kto zlecił coś tak głupiego, ale wyraźnie pomylił zawody.

ocenił(a) film na 6
krzysztofjaroszek

mowi gość ktory na 8 obejrzanych ostatnio filmow 7 ocenił na 1* - swir albo masochista jak nic.

miko1980

Może i gościu nie jest zbyt wiarygodny, mam tu na myśli jego oceny pomimo konta z 2005 roku, ale jeśli chodzi o ten film to w pełni się z nim zgadzam. "Króla" też Po pierwszym odcinku odpuściłem, scenariusz to jakaś tragedia. Po tym dziele jakim jest "Magnezja" nie dziwię się dlaczego mam wstręt do polskich produkcji. To chyba moja pierwsza 1 wystawiona na Filmweb.

Taio

Król jest dobry bardzo, pierwszy odcinek lekko nudnawy, wprowadzający w klimat, zwłaszcza dla tych, którzy o IIRP nie wiedzą nic, ale potem super się rozkręca. Pozdrawiam

miko1980

Ciekawe jak ten koleś oceni The Room jeśli temu dał 1...Ja się ciesze, że polskie kino odchodzi od tych tfu...oklepanych komedii romantycznych. W końcu powstają inne gatunki co bardzo mnie cieszy także, temu filmowi również na zachętę dam kilka gwiazdek więcej

ocenił(a) film na 8
PonuryUser

Zgadzam się - w końcu mamy coś świeżego w gatunkach, a nie tylko komedie romantyczne czy Patryk Vega

ocenił(a) film na 1
krzysztofjaroszek

Racja, straszny gniot i szkoda prądu na ten idiotyzm.

krzysztofjaroszek

Polish gufno w całej okazałości. Po raz kolejny.

ocenił(a) film na 3
krzysztofjaroszek

Krol jest dopieszczony w kazdym calu.Zresztj na potwierdzenie ocena Raczka pod tym filmem i pod Krolem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones