PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709353}

Mama

Mommy
7,9 40 745
ocen
7,9 10 1 40745
7,9 28
ocen krytyków
Mama
powrót do forum filmu Mama

Bydgoszcz - gdzie?

ocenił(a) film na 9

Jako wielka fanka twórczości Dolana chciałabym jak najszybciej obejrzeć Mommy ale ani w Multikinie ani w Heliosie go nie grają. Ma ktoś namiary na jakieś inne może mniejsze kina, w którym jest/będzie wyświetlany?

ocenił(a) film na 8
kajla_o2

Dzisiaj jest seans na festiwalu Camerimage :)

ocenił(a) film na 9
kojotexux

nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat :(

kajla_o2

nawet na stronie festiwalu?
godz. 20:00. Opera Nova

ocenił(a) film na 9
35mm

mam, dziękuję! może zdążę :)

ocenił(a) film na 8
kajla_o2

Wątpię, że w Multikinie lub Heliosie będą go grali.. Na pewno kino studyjne ,,Orzeł" w budynku Miejskiego Centrum Kultury. Na początku września dzwoniłam do tegoż kina i otrzymałam informację, że raczej będzie on emitowany. :)

ocenił(a) film na 9
eternalsmiles_2

dziękuję Ci bardzo!

ocenił(a) film na 10
eternalsmiles_2

Właśnie dziwne mi się wydawało, że Kino Orzeł jeszcze go nie pokazało.Ale jest nadzieja w takim razie :)

ocenił(a) film na 9
kajla_o2

13 grudnia o 19.45 "Mama" będzie pokazana w klubie Mózg :)

ocenił(a) film na 10
MrRedDevil

Dzięki za info! :)

ocenił(a) film na 9
23madzia

Proszę bardzo :) po seansach w Pałacu Młodzieży na DKF Niespodzianka i w Operze na Camerimage może to być ostatnia okazja do zobaczenia w Bydgoszczy, ponieważ kino Orzeł chyba jednak nie wyświetli "Mamy". :)

ocenił(a) film na 10
MrRedDevil

Dziś byłam w Kinie Orzeł i się pytałam.Otrzymałam odpowiedź,że mają zamiar tylko nie ma jeszcze nowego grafiku więc nie potrafią powiedzieć kiedy. Także może jednak będzie :)

ocenił(a) film na 9
23madzia

Ja widziałem wstępny repertuar na grudzień w kinie Orzeł i brakuje w nim "Mamy", ale kino Orzeł ma to do siebie, że niekiedy w ostatniej chwili zmieniają repertuar. Zobaczymy kto ma rację :) Pozdrawiam Mozaikowiczkę!

ocenił(a) film na 10
MrRedDevil

Jak nie grudzień to może styczeń :D To już nieważne, oby tylko był :) A skąd ta pewność, że Mozaikowiczka? ;)

ocenił(a) film na 9
23madzia

Ostatnio ocenione: Omar i Mandarynki, czyli wczorajsze seanse KMF Mozaiki, a sama pani pisała, że była w kinie Orzeł. :) Nie była to trudna zagadka :) Poza tym pewnie kiedyś się widzieliśmy :)

ocenił(a) film na 10
MrRedDevil

Ktoś tu przeszukuje mój profil :P A tak na poważnie to byłam pierwszy raz, bo będę sprawdzać bilety. Także na pewno się spotkamy kiedyś ;) Koniec spamu :D

ocenił(a) film na 8
kajla_o2

Do zobaczenia na seansie w takim razie. :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones