PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709353}

Mama

Mommy
7,9 40 759
ocen
7,9 10 1 40759
7,9 28
ocen krytyków
Mama
powrót do forum filmu Mama

Dolan w filmie?

ocenił(a) film na 9

Mam wrażenie, że Dolan wystąpił w roli dorosłego Antoina w wyobrażeniu- teledysku Mamy. Mam
rację?
A film absolutnie genialny, cudo, do przemyśleń na kilka najbliższych dni. Lubię tak. . Klub filmowy
(Gdynia) wypchany, nawet byli chętni do siedzenia na schodach.

ocenił(a) film na 9
gabriellla

Też miałam takie wrażenie.

ocenił(a) film na 8
kickyourdaddy

masz jakieś dokładnie info na ten temat? pytam, bo nie dokopałam się nigdzie do tej informacji

awroclaw

w tej scenie, kiedy pakują rzeczy do bagażnika był chłopak o całkowicie innych rysach twarzy. blond włosy, niebieskie oczy - to da się zrobić, ale operacji plastycznej na potrzebę 30-sekundowego ujęcia chyba nie zrobił? dodatkowo, wszędzie się podkreśla, że Dolana nie było na ekranie, i nawet na imdb nie jest wymieniony wśrod aktorów.

ocenił(a) film na 10
kickyourdaddy

Gdzie się podkreśla, że Dolana nie było na ekranie? O ile dobrze pamiętam to była scena z wyobrażenia sobie przez matkę sceny ślubu syna. Ale nie mam pewności, czy to na pewno ta scena. Wpisałam w Google i od razu znalazłam np.http://film.org.pl/r/recenzje/mama-2-60833/ "(...)W Mamie Dolan usuwa się na bok, pojawia się na planie jedynie w krótkim epizodzie. Oddanie pola Dorval, Pilonowi i Clément to bardzo dobra decyzja, tym bardziej, że twórcę doskonale wyczuwa się po drugiej stronie kamery."

ocenił(a) film na 10
kickyourdaddy

Zwracam honor - to nie on :) (cóż, ma powód, żeby jeszcze raz obejrzeć film): fragment wywiadu z Dolanem: Some have claimed it's you that plays the idealized version of Steve in the dream sequence.
Not at all. I'm very flattered. He's a beautiful French model who is seven feet tall. (http://news.moviefone.ca/2014/10/06/xavier-dolan-mommy-interview/)

xao0

a mówi, gdzie się pojawił?

ocenił(a) film na 8
xao0

Wow, super, że dotarłaś do tej wypowiedzi! :) Tak sobie myślę, że może Dolan był jednym z chłopaków szydzących ze Steve'a w pubie?

ocenił(a) film na 10
gabriellla

tak, to on

ocenił(a) film na 8
gabriellla

Według mnie nie był to Dolan, a model - Steven Chevrin ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones