PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87667}

Masakra na przyjęciu 2

Slumber Party Massacre II
4,6 209
ocen
4,6 10 1 209
Masakra na przyjęciu 2
powrót do forum filmu Masakra na przyjęciu 2

Pod koniec oglądałem niemal z ciągłym uśmiechem na twarzy. Bo jak tu inaczej reagować, skoro widzimy Johna Travoltę mordującego elektryczną gitarą z ogromnym wiertłem w rytm rokendrolowej muzyki? :)

Jak dla mnie film fajniejszy od poprzedniej części. O ile tamta była robiona "na poważne" to tutaj twórcy świadomie robili sobie jaja serwując nam ogromne pryszcze na twarzy, kurczaki wyskakujące z lodówki czy odrąbane ręce w hamburgerach :)
Schemat podobny co w pierwszej części - grupka dziewczyn znów zamierza sobie urządzić małą imprezkę- co jest znakiem rozpoznawczym serii.

Najlepszy z całego filmu jest zabójca i jego broń. Chyba jeden z najoryginalniejszych pomysłów w historii slahserów. Właściwie to nie wiadomo skąd on się wziął ani w jaki sposób łączy się z główną bohaterką. Jest on trochę jak Freddy Kruger, koszmarem sennym, który pod koniec filmu się materializuje.
Ostatnie 20 min. to zabawa na całego. Kosztem klimatu otrzymujemy naprawdę niezły ubaw. Travolta tańczy i biega za dziewczynami z morderczą gitarą a wszystko przy rokendrolowych kawałkach. Kicz na całej linii.

Może nie jest to wybitny film, ale bawić się można przy nim naprawdę znakomicie. Polecam fanom gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones