PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87667}

Masakra na przyjęciu 2

Slumber Party Massacre II
4,6 209
ocen
4,6 10 1 209
Masakra na przyjęciu 2
powrót do forum filmu Masakra na przyjęciu 2

Masakra

ocenił(a) film na 3

Lubię kicz, ale bez przesady. Strasznie mi się nie podobał ten film. Przez pierwsze 50 minut musimy znosić ciągłe paranoje naszej bohaterki, te same powtarzające się w nieskończoność wizje senne, a z czasem przeradzają się w takie głupoty jak wybuchająca twarz koleżanki czy morderczy kurczak, co w żadnym wypadku nie działa na korzyść tego slashera. Gdy już pojawia się morderca jest dziwnie. Z jednej strony nawet podobała mi się scena taneczna w jego wykonaniu, ogólna stylizacja killera i teksty którymi rzuca. Z drugiej natomiast- za szybko się to wszystko potoczyło, morderca wyskoczył dosłownie ze snu bohaterki, polatał chwilę z wiertłem, zabił kogo miał zabić i po 20 minutach mamy finał, marny zresztą. Głupot jest tu co niemiara, akcja z początku ciągnie się niemiłosiernie, a bohaterowie nie są warci zapamiętania. Generalnie nie polecam

Lucky_luke

Zgodzę się. Film jest po prostu nudny. Jako slasher nie sprawdza się w zupełności. Bardzo lubię złe kino, ale w tym przypadku kompletnie mnie nie ujęło. Do tego irytująca muzyka (nie nawidzę rock and rolla). Dziewczyny grające główne bohaterki mocno irytują i praktycznie wcale się nie rozbierają (wtf!?). Dla mnie naciągane 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones