PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860410}

Matka/Android

Mother/Android
4,7 6 637
ocen
4,7 10 1 6637
Matka Android
powrót do forum filmu Matka/Android

- Para mieszana (obowiązkowo biała/czarny) - YES
- Czarny oczywiście troskliwy - YES
- Bohaterka to silna postać kobieca - YES

Brakuje jeszcze sympatycznego kolegi geya, czarnej wojowniczej lesbijki i czarnego naukowca no ale na razie tylko zwiastun obejrzałem.

ocenił(a) film na 2
Salmonella

A po co w ogóle zwracać na to uwagę? Nie umiesz nie zwracać uwagi? Póki to nie jest serial czy film historyczny i wstawianie tam czarnoskórych postaci jest przekłamaniem, ja nie mam z tym problemu. Obejrzałeś tylko trailer, i już oceniasz... ale jedynie zawartość czarnoskórych w obsadzie. Szkoda komentować. Ja film obejrzałem i powiem, że to gniot. Absurd goni absurd.

Jaggerbz

Jesteś kolejną osobą która nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Chodzi o SCHEMAT współczesnych filmów wszelakich platform streamingowych itp. a nie stricte obsadę. Jakby obsada była nawet z samych czarnych miałbym to tak samo w nosie jak z białych, grubych, homo czy hetero.

Salmonella

Noo… to samo np w Kolekcjonerze kości. Poprawność owszem często jest aż za bardzo ale bez przesady.

ocenił(a) film na 4
Salmonella

Film opowiada o młodych rodzicach, którzy chcą przetrwać w trudnych czasach i wychować dziecko. Wow. Jak to możliwe, że postać matki jest silna, a ojca troskliwa. Niemożliwe. Lewacka propaganda, przecież nie taki jest wzór rodziców. Ale masz przeorane w głowie. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak wygląda świat, ale w USA pary mieszane to norma. Mieli zrobić okrutnego czarnego ojca tylko dlatego, że takim rasistom jak ty przeszkadza pozytywnie przedstawiona osoba o innym kolorze skóry?

Quantico

Nudzi mnie juž to odpisywanie, że chodzi mi o SCHEMAT masowo produkowanych filmów. Z resztą, wystarczyłoby tylko trochę czasu poświęcić na przeczytanie wątku ale po co czytać?

ocenił(a) film na 3
Salmonella

Ojej i co zesrales sie juz w pieluszke

master_of_vinyl_donuts

Obelżywy atak, brak polskich literek, nieznajomość interpunkcji - diagnoza? Do wątku dołączył nieletni debil.

ocenił(a) film na 2
Salmonella

Walczysz kolego z wiatrakami... Daj już sobie spokój. Ci co Cię zrozumieli z pewnością nie będą w żaden sposób próbowali czegoś tłumaczyć.
A jeśli ktoś Cię próbuje obrazić... no cóż... niech się matka z ojcem za niego wstydzą.
Takie czasy.

Gitkolo

Siur. Jak mawiał klasyk (i to czarnoskóry), I'm too old for this shit.

ocenił(a) film na 9
Salmonella

Serio Cię to tak boli, co w tym jest złego? Kto ma występować w tym filmie? Tylko biali, czarni, azjaci?

qlimaxonly

Czy możesz przedstawić swój tok rozumowania na podstawie którego przyjąłeś, że mnie to, o czym piszesz, boli? Bo ja nic z tego o czym piszesz nie napisałem. Pytam poważnie, bez spiny.

ocenił(a) film na 9
Salmonella

Tak myślałem, że nie odpowiesz na moje pytania.

„- Para mieszana (obowiązkowo biała/czarny) - YES
- Czarny oczywiście troskliwy - YES
- Bohaterka to silna postać kobieca - YES

Brakuje jeszcze sympatycznego kolegi geya, czarnej wojowniczej lesbijki i czarnego naukowca no ale na razie tylko zwiastun obejrzałem.”

Więc przedstaw swój rok rozumowania na podstawie tego komentarza. Co Ci nie psuje w tym filmie.
Sory, trailerze, bo nawet filmu pewnie nie obejrzałeś nadal.

qlimaxonly

Umiejętnie pominąłeś najważniejsze z tego czyli tytułową"poprawność polityczną" bo do tego odnosiłem się a nie do koloru skóry całej obsady. Mogliby nawet zrobić film z obsadą samych grubych murzynek z całym przekrojem lgbt i miałbym to kompletnie w nosie bo chodzi mi wyłącznie o obecny schemat tworzenia filmów dla mas, przez wszelakie platformy wideo.
Pojadę teraz wymyśloną analogią z naszego podwórka - wyobraź sobie, że zaczynają masowo powstawać filmy a w każdym z nich pozytywny bohater jest zawsze z PIS, zawsze jest jakiś gey/lesbijka i są bohaterami zawsze negatywnymi i zawsze mają znajomych z PO.

Mam nadzieję, że rozumiesz?

ocenił(a) film na 9
Salmonella

Może najpierw obejrzyj film, wtedy chętnie porozmawiam o jego poprawności, bo trailer w gruncie rzeczy jest odmienny do filmu.

qlimaxonly

Ale że co, nie ma pary biała/czarny? To nie zawracaj mi gitary bo ja o niebie a ty o chlebie.

ocenił(a) film na 9
Salmonella

Idąc Twoim tokiem praktycznie każdy film tak może wyglądać. Kończę bo dopasujesz sobie swoją ideologie do każdej produkcji.
Wyciągnij kij i zacznij oglądać po prostu filmy, a nie postaci.

qlimaxonly

Zrobiłem kopiuj/wklej z innej mojej wypowiedzi - "wpisz sobie w google wyrażenie "happy black woman" a następnie "happy white woman" a potem usiądź i przeanalizuj to, co zobaczysz. Jeżeli dla ciebie to nie jest indoktrynacja to nie mam pytań."

Salmonella

no i się zesrał.

Salmonella

"No tak! No ja widziałem jednego czarnoskórego w życiu, to jak to może być?! Że w tych filmach 'ameryhanskich' tyle czarnoskórych? No niemożliwe!"
Po prostu nie mogę, że 2021 rok a nadal takie komentarze i tyle lajków. Gdzie wy się uchowaliście? Pod kamieniem?

anarchistt89

A co do reszty komentarza to w ogóle brak mi słów i iks de. LUDZIE są różni, hej, osobo spod kamienia.

ocenił(a) film na 2
anarchistt89

Ty tak zawsze sama ze sobą ?

Gitkolo

Yyyy xD Chyba każdy z IQ chociaż 30 widzi na jaki komentarz odpisuję ogólnie. Dopisałam myśl... Nie no, nie wierzę, że muszę to tłumaczyć :D

ocenił(a) film na 2
anarchistt89

To żarcik "niższych lotów" był, jeśli uraziłem Twą yntelygęcję, to najmocniej przepraszam. A tak na marginesie... to jest i to wielu, co sami ze sobą na forum ;) Pozdrawiam najserdeczniej.

Salmonella

dobry koment, widzę lewarom popękały doopy xD

Salmonella

Joe Biden zadeklarował wybór do sądu najwyższego czarnej młodej kobiety bo tak... nie za osiągnięcia tylko za kolor skóry nie wybrał jeszcze kto to ma być, ale jego wyborem będzie młoda czarna kobieta. Zwracam również uwagę na to że w stanach bycie sędzią to zwieńczenie kariery prawnika i największy honor. Brawo dla lewaka Bidena. Nagradzanie kogoś przez kolor skóry również jest rasizmem....

ocenił(a) film na 3
Salmonella

nie zesraj się

Chemikchemiczny

Popisałeś się synku? Dumny jesteś z tak elokwentnej wypowiedzi? Mam przeczucie, graniczące z pewnością, że to maksimum twoich możliwości umysłowych. To właśnie dla takich niedorozwojów jak ty jest ta propaganda, i, jak widać, działa wyśmienicie.

Salmonella

Coś może w tym jest , powiem to twoimi słowami :

Wchodzisz na forum z filmem a tam jakiś kretyn doczepia się że para jest biało czarna YES

Gadanie o poprawności politycznej YES

Geja nie było ale obowiązkowo trzeba o nim wspomnieć YES

Najbardziej byś chciał obejrzeć film o podziaranym jezusie z flagą polski ?

Salmonella

A ile było filmów bez gejów gdzie czarnoskóry to był bandzior to se ne vrati

Salmonella

No cóż, jak widać nie wszędzie jest taki ciemnogród jak w Polsce i Białorusi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones