PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7633}

McCabe i pani Miller

McCabe & Mrs. Miller
7,5 2 237
ocen
7,5 10 1 2237
8,3 15
ocen krytyków
McCabe i pani Miller
powrót do forum filmu McCabe i pani Miller

niezbyt!

ocenił(a) film na 6

musze powiedziec ze wynudzilem sie na tym filmie okrutnie. chociaz zrobiony jest dobrze to jakos mnie nie przekonuje.

ocenił(a) film na 4
eljanusz

Popieram przedmówcę. Jeśli ktoś nie jest wielkim fanem Altmana to raczej będzie się nudził. Sam środek jest ok, ale pierwsze 30 minut i ostatnie 30 to prawdziwa katorga. Film ma ładne widoczki, scenografię i dobrą grę aktorską, ale cały czas się nuży przy muzyce, która prawie nas usypia. Fabuła też nie była dla mnie zbyt przekonywująca ani motywy bohaterów.

Film ma zbyt wysoką ocenę i zdecydowanie go odradzam (a mówi to fan talentu Warrena Beatty).

Bosniak

Film jest znakomity, ale jednocześnie bardzo specyficzny, i jest się na przegranej pozycji tak jak ty, jeśli nie lubi się tego typu muzyki (film powstał głównie dla niej!). Tak bywa. Pisałem o tym więcej trochę niżej, ale film jest we wszystkim anty, więc jest też anty-gwiazdorski, rola Beatty'ego jest tu odwrotnością postaci które grywał, czyli bardzo ogólnie mówiąc, uwodzicieli i facetów, którym się udaje. Tu jest pozorantem, człowiekiem, który udaje, wydaje się rewolwerowcem, ale tak naprawdę nie potrafi strzelać, z kobietą też sobie nie radzi, bo koniec końców staje się jej ofiarą. To, że film cie nudził, nie oznacza zaraz, że film jest zły, może nie jest zgodny z twoim temperamentem. Dodam też na koniec, bo wiele osób tego nie wychwytuje, Altman był kpiarzem, jego filmy są bardzo złośliwe, głównie wobec przyzwyczajeń widzów np. widowiskowy pojedynek u niego to faceci potykający się na śniegu. To jest pastisz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones