PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505944}
6,4 979
ocen
6,4 10 1 979
Merantau
powrót do forum filmu Merantau

Świetny

ocenił(a) film na 9

Faktycznie może przypominać Ong Bak i co ważne jest równie dobry. A do tego za sprawą świetnej muzyki poruszający. Mało osób pewnie na niego trafi, ale jak ktoś ma okazje obejrzeć to gorąco polecam.

ocenił(a) film na 9
soundaddict

szkoda tylko, że polskie kina go nie przewidują...

ocenił(a) film na 10
soundaddict

również polecam :) naprawdę dobrze się go ogląda

ocenił(a) film na 5
chachulec

Dla mnie typowy średniak...A najgorsze w tym filmie to fabuła.Po co jakiś gangster upatrzył sobie jakas szmule i sie uparł, ze to ma być ona i tylko ona mogl rownie dobrze porwać jakąś laske z ulicy...po drugie motyw z tym całym bosssem ścigał po calym mieście jakiegoś szczyla a oni jeszcze poszli po kase do domu, co laczylo sie z tym ze spotkaja tam gangsterow...scenariusz pisany na kolanie chociaż walki byly świetne...5/10

ocenił(a) film na 5
WujekChu1ek

Zgadzam się WujekCh1jek, 5/10, nic specjalnego.

ocenił(a) film na 5
joker_mroczny_rycerz

joker_mroczny_rycerz widze ze oglądałeś Sap yueh wai sing nie wiesz gdzie go moge zobaczyć bo uwielbiam filmy w wykonaniu donnieiego yena...

WujekChu1ek

też nie mam pojęcia skąd ten zachwyt, są co najmniej setki o wiele lepszych filmów akcji... a ten strasznie razi naiwnością, sztucznością i "skryptami" że tak powiem - wszytko czeka na swoja kolej ...

aaa i również przyłączam się do prośby WujekCh1jek'a :)

użytkownik usunięty
fox_77

W drugim komentarzu podałem link do filmu, jeśli nadal interesuje cię ten film.

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

8 lat musiałeś czekać na odpowiedź ;P Film o który prosisz, wrzuciłem na cda.

www.cda .pl/video/2668542fe

ocenił(a) film na 5

Już go widziałem w marcu 2010:P Ale dzięki za chęci;)

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Spodziewałem się takiej odpowiedzi, no ale to nic straconego ;P

ocenił(a) film na 5

;)

ocenił(a) film na 4
WujekChu1ek

Zgadzam się jak dla mnie poniżej oczekiwań 4/10

WujekChu1ek

nie da sie tego zdobyc z lektorem? bo cchialem ogladnac

ocenił(a) film na 5
maciek27

Nie ma tego z lektorem...

WujekChu1ek

to bardzo żle

ocenił(a) film na 5
maciek27

Nie widzę żadnego problemu by obejrzeć go z napisami...

WujekChu1ek

ja jestem wrogiem napisow,bo zamiast spokojnie ogladac akcje to musze zmuszac sie do szybkiego czytania i skupiac sie na napisach,dlatego preferuje tylko lektora,jak 95% moich znajomych

ocenił(a) film na 5
maciek27

Zacznij czytać książki i oglądaj więcej filmów z napisami to ten problem zniknie...

WujekChu1ek

ksiazek czytalem bardzo duzo akurat - nie umiem szybko sorry

chachulec

chcialem to obejrzec to nigdzie nie ma z lektorem

użytkownik usunięty
soundaddict

Może przypominać Ong Bak ale każdemu podoba się coś innego .Zawsze znajdzie się coś do czego można się przyczepić,trochę kują w oczy efekty ale i tak można to puścić mimom uszu oglądając ostatnią scenę walki po prostu miód.Jak na taką produkcję rewelacja lubię takie kino nie ma tu takiej sztuczności jak w kinie chińskim lub podobnym.Jak dla mnie bomba.

ocenił(a) film na 5

http://torrenty.org/torrent/450036 fox_77 znalazłem...

WujekChu1ek

niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi ;)

w nagrodę polecam nowiusieńki Gam yee wai z Donnie Yenem :)

ocenił(a) film na 5
fox_77

Heh oglądałem ostatnio ale dzieki za dobre chęci!!!14 blades wymiata:):)

soundaddict

Między tym filmem a Ong-bak jest przepaść... w odbiorze.
Obejrzeć można,ale nie polecam.
"14 Blades" dla odskoczni/zamiast możecie obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
NostradamuS

film z początku nudny ale później jest o wiele lepiej fajna muzyka sceny walk na wysokim poziomie owszem do On bak czy Obrońcy to mu trochę brakuje jednak solidne 7\10 mogę dać a i jeszcze jedno w końcu bardzo dobra końcówka filmu.A jeśli mowa o Bodyguard and Assassins to jest słabiutko ponad 120 minut dłuży się okropnie nawet dobra obsada nie pomogła sceny walk słabiutkie 6\10 max w 14 Blades też miodu nie było fruwali skakali to trochę przesada jak dla mnie dobra gra Donnie Yena jednak to za mało 6\10 nie więcej.Niestety żeby doczekać się jakiegoś Megahitu musimy poczekać,cała nadzieja w Ip Man 2 no i jest jeszcze szansa w Ong Bak 3.

ocenił(a) film na 5
norania0

A mi sie 14 blades podobał i to bardzo z bodyguardami słabiej troche ale jestem fanem doniego i zaden film z niem nie jest mi obcy:P:P:P

WujekChu1ek

masz racje, i choć osobiście kilka filmów doniego jest mi obcych to wypieków dostaje na samą myśl że Yip Man 2 się zbliża :)))))

ocenił(a) film na 5
fox_77

fox_77 oglądałeś już Yip Man 2 ??? Powiem ci, że ostatnio oglądałem i nie byłem zbytnio zachwycony co ty o tym sądzisz??

WujekChu1ek

tak.
słabszy od jedynki ale z sentymentu do doniego i yipa dałem naciąganą dyche :) bo mimo wszystko przyjemnie się oglądało..

ocenił(a) film na 5
fox_77

Każdy film o kung fu się dobrze ogląda...są po prostu gorsze i lepsze produkcje:):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones