PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104454}

Między słowami

Lost in Translation
7,4 174 929
ocen
7,4 10 1 174929
8,2 39
ocen krytyków
Między słowami
powrót do forum filmu Między słowami

Złote Globy

ocenił(a) film na 4

Nie rozumiem jak można dać temu filmowi złotego globa za najlepszą komedie roku. Przecież ten film to głównie melodramat a komedii jest tam sporadycznie. Rozumiem że Bill Murray dostał statuetka bo zagrał świetnie. W sumie nie dziwi mnie także nagroda za scenariusz, bo chodź mnie sie nie podobał to większości przypadł do gustu.
Jeśli ktoś wie dlaczego został nagrodzony ten film za komedie i uważa to za słuszne, to był bym wdzięczny za wytłumaczenie tego zjawiska.

ocenił(a) film na 10
piotr_150

Również się zgadzam, że odrobina komedii to jedynie marginalny dodatek tego filmu. Ale jak na moje Glob jest przyznany jak najbardziej słusznie. Humor w tym filmie jest niezwykle wyważony i stoi na wysokim poziomie. Jest inteligentny (na tle wielu filmów nawet bardzo), komponuje się w klimat filmu, nie jest to jakaś głupia parodia jakich wiele.
Poza tym zauważ, że nie rozdają Globów dla najlepszego romansu lub melodramatu. Tak więc uhonorowanie tego filmu choćby Globem za komedie jest wg mnie jak najbardziej na miejscu.
Tak przynajmniej ja to widzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones